افزایش 12 درصدی قیمت بلیط مترو در سال 95

3 فوریه 2016 - 15:50 dsfr.ir/cm6l5

افزایش 12 درصدی قیمت بلیط مترو در سال 95
بهمن صادقی
ایستگاه متروی میرداماد تهران

سال آینده قیمت بلیت مترو با افزایش 12 درصدی همراه است.

"عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل مجلس"

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از موافقت شورای شهر با افزایش 12 درصدی قیمت حمل و نقل عمومی از ابتدای سال 95 خبر داد و گفت: سال آینده قیمت بلیت مترو با افزایش 12 درصدی همراه خواهد بود.

اقبال شاکری در گفتگو با تین نیوز در خصوص نرخ کرایه اتوبوس، مترو و تاکسی ها در سال آینده، اظهار داشت: با پیشنهاد شهرداری تهران به منظور افزایش 25 درصدی نرخ کرایه تاکسی در سال آینده به شورای شهر ارائه شد که در نهایت اعضا با افزایش 15 درصدی در این بخش به نتیجه دست یافتند. بر اساس بررسی افزایش نرخ تورم در سال آینده عددی 17 درصدی را نشان می داد که شورای اسلامی شهر تهران با آن مخالفت کرد.

وی با اشاره به تصویب افزایش 12 درصدی قیمت بلیت مترو از سوی اعضای شورای شهر، تصریح کرد: با مشخص شدن میزان افزایش نرخ بلیط مترو در سال جدید، کمیسیون عمران شورای شهر در خصوص قسمت بلیت اتوبوس و مینی بوس در سال 95 تصمیم گیری خواهد کرد.

نماینده مردم در شورای اسلامی شهر تهران، افزود: کرایه اتوبوس هایی که به منظور سرویس مدارس از آن ها استفاده می شود باید براساس قیمت پایه حمل و نقل عمومی محاسبه شده و تخفیف ویژه شهرداری برای صدور مجوز ورود به محدود طرح ترافیک به این بخش از حمل و نقل نیز اعمال شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1