27 می 2020 - 13:57

دور نهایی مزایده 9 بنای تاریخی برگزار شد

17 ژانویه 2016 - 10:10 dsfr.ir/uo4q9

دور نهایی مزایده 9 بنای تاریخی برگزار شد
دریافتی
مزایده برگزار شده 9 بنای تاریخی

مزایده 9 بنای تاریخی با مشخص شدن برندگان نهایی، به ایستگاه پایانی رسید. بر این اساس برندگان 8 مزایده بنای تاریخی مشخص شدند و مزایده یک بنای دیگر هم به دلیل رد شدن شرایط متقاضیان، تجدید می شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی (صابتا)؛ مرحله نهایی مزایده 9 بنای تاریخی با بازگشایی پاکت های (ج) متقاضیان حاضر در این مزایده انجام شد. طی این مرحله از مزایده که در محل صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی برگزار شد، برندگان نهایی مزایده 8بنا مشخص شدند. این در حالی است که مزایده یک بنای دیگر به دلیل رد شدن شرایط متقاضیان، تجدید می شود.

بر اساس مزایده برگزار شده ظهر جمعه رضا برادران اصفهانی توانست با پیشنهادهای خود برنده مزایده 3 بنای تاریخی خانه شیران اصفهان، خانه بخردی اصفهان و همینطور کاروانسرای گز این شهر باشد. بر همین اساس شرکت فن و بنا زافشان نیز موفق شد با قیمت های پیشنهادی خویش پیروز مزایده کاخ چایخوران مازندران و خانه خاکباز استان مرکزی باشد.

همچنین، در دیگر موارد ابراهیم موسوی توانست به عنوان برنده مزایده خانه پامار خوزستان، خوشچهر محمدی برنده مزایده خانه سوری کرمانشاه و غلامحسین نیکویی نیز برنده مزایده خانه نجفی بوشهر معرفی شود. این در حالی است که مزایده کاروانسرای شاه عباسی دامغان به دلیل رد شدن شرایط متقاضی شرکت کننده تجدید می شود.

این مزایده در حالی روز شنبه به ایستگاه آخر خود رسید که هفته گذشته نیز محمدرضا پوینده مدیرعامل صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، از برگزاری مزایده 20 بنای تاریخی دیگر در هفته های آینده خبر داده بود.

گفتنی است، از ابتدای سال 94 تاکنون صندوق احیا مراحل برگزاری مزایده 33 بنای تاریخی را با مشخص شدن برنده نهایی، با موفقیت به پایان رسانده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1