13 ژوئن 2024 - 15:18
یک نماینده مجلس شورای اسلامی:

آقای ضرغامی! شما را سر مرزهای عراق نمی بینیم؟!

11 سپتامبر 2022 - 17:10 dsfr.ir/zd4e2

آقای ضرغامی! شما را سر مرزهای عراق نمی بینیم؟!
رمضان نوری
زائران سرگردان در مرز عراق

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به بسته بودن مرزهای عراق و سرگردانی زائران اربعین از عملکرد وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی انتقاد کرد و گفت: آقای ضرغامی! در تصویر زیبای اربعین شما کدام قطعه از تصویرید؟!

به گزارش «دنیای سفر»، محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در توئیتر با استفاده از برچسب (هشتگ) «استیضاح وزیر گردشگری» در واکنش به یادداشت توئیتری سه روز قبل عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره حضورش در اسفراین و برگزاری مراسم کشتی با چوخه در این شهر، نوشت:

«آقای ضرغامی

امروز ۱۹ شهریور مرزها بسته و زائران سرگردانند، در تصویر زیبای اربعین شما کدام قطعه از تصویرید؟! گویا فراموش کرده اید این سفر مستقیماً در حوزه مسئولیتی شماست، وقت برای پرداختن به کارهایی مثل کشتی با چوخه بسیار است. شما را سر مرزهای عراق نمی بینیم؟!»

نقدعلی: آقای ضرغامی! در تصویر زیبای اربعین شما کدام قطعه از تصویرید؟!

به گزارش ایسنا، ضرغامی روز چهارشنبه در حساب کاربری خود در توئیتر با انتشار تصاویری از حضورش در محل برگزاری مسابقات کشتی با چوخه در شهر اسفراین نوشت:

«دیروز اسفراین بودم. مراسم کشتی با چوخه آنان تا ۷۰ هزار نفر، تماشاچی دارد. همیشه هم خانم ها در آنجا حضور داشته اند. نه کسی اعتراضی داشته و نه مسأله ی امنیتی به وجود آمده؛ و نه فیفا و فیلا دخالت کرده اند!
ایرانیان، شادی و سرگرمی خانوادگی را خوب بلدند.»

1