1 ژوئن 2020 - 13:22

قطار گردشگری کویر راه اندازی شد

14 نوامبر 2019 - 09:00 dsfr.ir/7311m

قطار گردشگری کویر راه اندازی شد
tamin24.ir
قطار گردشگری

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت: در راستای توسعه صنعت گردشگری، قطار گردشگری کویر (تهران-کاشان) راه اندازی شد.

رضا عصاری اعلام کرد: این قطار برنامه ای یک روزه، هر هفته پنجشنبه حرکت کرده که آغاز این حرکت از ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۰ از تهران بوده و حدود ساعت ۲۲ به ایستگاه راه آهن تهران مراجعت می کند.

وی در خصوص برنامه های این قطار گردشگری گفت: مسافران این قطار در قالب دو گروه گردشگری و طبیعت گردی سفر خود را از ایستگاه کاشان آغاز می کنند که گروه اول با اتوبوس به سمت شهر نوش آباد جهت بازدید از شهر زیر زمینی اویی حرکت کرده و در ادامه از مسجد جامع و مناره سلجوقی همچنین کویر ابوزید آباد بازدید می کنند.

عصاری اظهار داشت: گروه دوم نیز بعد از بازدید خانه های تاریخی (بروجردی ها- طباطبایی ها)، باغ فین به کویر ابوزید آباد خواهند رفت. 

معاون اجرایی شرکت رجا با بیان اینکه در این برنامه گردشگری، راهنمای تور مجرب و رسمی میراث فرهنگی به توضیحات در اماکن گردشگری می پردازد، افزود: متقاضیان با پرداخت مبلغ ۲ میلیون و ۵۹۵ هزار ریال علاوه بر هزینه های بلیط رفت و برگشت قطار، اتوبوس و...، از خدمات دیگری همچون پذیرایی صبحانه، نهار، شام و میان وعده همچنین بیمه مسافرتی گروهی و انفرادی برخوردار می شوند.

عصاری در خصوص نحوه خرید بلیت این قطار گفت: متقاضیان سفر با قطار گردشگری کویر می توانند علاوه بر سایت رجا (www.raja.ir)، از طریق سایر روش های فروش (تلفن ۱۵۳۹، نمایندگی های مجاز فروش و وب سرویس ها) برای تهیه بلیت اقدام کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1