27 می 2020 - 13:50

طوفان اسکله مسافری هرمز را به تعطیلی کشاند

20 ژانویه 2019 - 18:00 dsfr.ir/d23he

طوفان اسکله مسافری هرمز را به تعطیلی کشاند
iribnews.ir
جزیره هرمز

بخشدار جزیره هرمز از اسکان ۲۰۰ گردشگر پس از گرد و خاک ناشی از وزش باد و تعطیلی اسکله مسافربری این جزیره، خبر داد.

مجدالدین حسینی، با اعلام این که از بعد از ظهر امروز (جمعه، ۲۸ دی) با وزش باد و ایجاد گرد و خاک و نامساعد شدن هوا، اسکله مسافربری جزیره هرمز تعطیل شد، تصریح کرد: با وجود تمامی تلاش های صورت گرفته از سوی اداره بندر جزیره هرمز، اما با نامساعد شدن هوا ادامه فعالیت و تردد شناورها منع شد. زیرا سلامتی مسافران و گردشگران در اولویت قرار دارد.

به دنبال تعطیلی اسکله، ۲۰۰ گردشگر که در جزیره هرمز بودند و از چادر بهره می بردند، با اتخاذ تصمیمات لازم در مکان های ایمن اسکان یافتند و خوشبختانه به دنبال پیش بینی های لازم برای نامساعد شدن آب و هوا نیز، تدابیر لازم در نظر گرفته شده بود و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان و جزیره هرمز، ۲۰۰ گردشگر در دو مدرسه جزیره هرمز اسکان یافتند و تعدادی از گردشگران نیز در خانه های بوم گردی اقامت دارند.

تمامی مسئولان اداره بندر هرمز در آمادگی کامل هستند تا از ساعت ۶ صبح فردا (شنبه، ۲۹ دی) با صدور اجازه تردد شناورها، مسافران و گردشگران را به مقصد مورد نظرشان انتقال دهند.

بخشدار جزیره هرمز همچنین از اطلاع رسانی به موقع مسئولان اسکله شهید حقانی بندرعباس و اداره بندر هرمز در خصوص به وجود آمدن شرایط آب و هوایی حاکم از صبح روز (جمعه)، تقدیر کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1