افزایش تعرفه عبور کامیون های ترکمنستان از ایران ابلاغ شد

14 اوت 2016 - 18:50 dsfr.ir/rr863

افزایش تعرفه عبور کامیون های ترکمنستان از ایران ابلاغ شد
easteconomy.ir
گمرک لطف آباد شهرستان درگز

مدیرکل دفتر تعرفه و ترانزیت سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای از ابلاغ بخشنامه افزایش تعرفه عبور کامیون های ترانزیتی ترکمنستان از ساعت 24 روز شنبه خبر داد.

محمدجواد عطرچیان به افزایش تعرفه عبور کامیون های ترانزیتی ترکمنستان اشاره کرد و گفت: به دنبال افزایش تعرفه عبور کامیون های ترانزیتی ایران از مرزهای ترکمنستان، ایران هم دست به اقدامی متقابل برای کامیون های ترکمنستان زد.

وی با بیان اینکه بخشنامه افزایش تعرفه عبور کامیون های ترانزیتی ترکمنستان به تمام مرزها ابلاغ شده است، افزود: از ساعت 24 روز شنبه، تعرفه کامیون های عبوری ترکمنستان از ایران افزایش یافته و به هر کیلومتر یک دلار می رسد.

مدیرکل دفتر تعرفه و ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه این بخشنامه با امضای رئیس سازمان راهداری ابلاغ شده است، اظهار داشت: از این پس تعرفه ورود به ایران برای کامیون های ترانزیتی ترکمنستان به 270 دلار افزایش پیدا می کند.

عطرچیان با اشاره به اینکه تمامی این تعرفه ها دقیقا مطابق با تعرفه هایی است که کشور ترکمنستان اعمال کرده است، گفت: از این پس تعرفه های جدید برای تمامی کامیون های ترانزیتی ترکمنستان در مرزهای ایران اعمال خواهد شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
12 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1