25 فوریه 2020 - 14:49

توصیف نشریه سنگاپوری از «مروارید ایرانی»

21 فوریه 2017 - 13:30 dsfr.ir/ju4ho

توصیف نشریه سنگاپوری از «مروارید ایرانی»
zbbz.sg
«مروارید ایرانی» عنوان گزارشی در وب سایت ZBBZ سنگاپور

ماهنامه #گردشگری «ZBBZ» سنگاپور در ویژه نامه ای با معرفی #ایران، کشورمان را به مرواریدی درخشان تشبیه کرد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، ویژه نامه این مجله سنگاپوری که به دو زبان انگلیسی و چینی منتشر می شود،، هفته جاری با چاپ تصاویر تعدادی از طرح های معماری و کاشی کاری زیرطاقی گنبدهای مساجد معروف کشورمان روی جلد و نام گذاری «مروارید ایرانی» برای این شماره خود، بیش از 17 صفحه را به موضوعات مرتبط با ایران اختصاص داد.

این نشریه که به لحاظ کیفیت و محتوا از جایگاه ممتازی در سنگاپور برخوردار است، نسخه های خود را در پروازهای خطوط هوایی سنگاپور، دفاتر گردشگری و فروش بلیت هواپیما و هتل های سنگاپور و شعب این هتل ها در خارج از این کشور توزیع می کند. همچنین بخشی از این شماره مجله به گفت و گو با سفیر ایران در سنگاپور اختصاص یافته که در آن تحولات کشورمان در پی توافق برجام و توسعه صنعت گردشگری و جاذبه های فرهنگی و تاریخی سرزمین پهناور ایران مورد بحث قرار گرفته است.

جواد انصاری در این گفت و گو اظهار کرده: «برای کسانی که به دنبال شناخت عمیق تر ایران هستند، جذابیت های متنوع، تاریخ طولانی مدت، غذاهای لذیذ و مهمان نوازی ایرانیان فرصت بی نظیری فراهم می کند.» این دیپلمات ایرانی در ادامه گفته است: «به رغم اینکه سنگاپور از تنوع غذایی گسترده ای برخوردار است، اما تنوع گسترده تر غذا در ایران، هر سنگاپوری را عاشق غذای ایرانی و مهمان نوازی مردم می کند.» او همچنین تصریح کرده: «انتخاب های گسترده ای برای گردشگرانی که به ایران سفر می کنند وجود دارد و از این رو باید بیش از یک بار به ایران سفر کرد.»

انصاری همچنین تاکید کرده که شرایط جغرافیایی و آب و هوایی ایران این امکان را برای گردشگران به وجود می آورد که صبح در ساحل خلیج فارس از ورزش های آبی لذت ببرند و با یک پرواز، در بعد از ظهر همان روز، از اسکی در دامنه های البرز بهره مند شوند. سفیر ایران در سنگاپور که از سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرده است، در ادامه به توافق هسته ای ایران با قدرت های غربی و اشتیاق کشورهای اروپایی از جمله فرانسه، آلمان و همچنین چین برای دستیابی به فرصت های موجود در ایران اشاره کرده است.

به گزارش ZBBZ، سنگاپور نیز از جمله کشورهای آسیایی است که با سفر وزیر صنعت و تجارت خود در سال گذشته به تهران و امضای توافق نامه سرمایه گذاری دوجانبه، اشتیاق خود را برای بهره گیری از بازار مستعد ایران نشان داده است. این گزارش، رشد تعداد گردشگران ورودی به ایران در دو ماه گذشته در مقایسه با دوره مشابه سال پیش را حدود 12 درصد عنوان کرده و از جذب بیش از یک هزار و 300 پروژه سرمایه گذاری خارجی خبر داده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1