افتتاح دفتر نمایندگی انجمن علمی گردشگری کشور در تبریز

17 ژانویه 2017 - 11:00 dsfr.ir/hz6pj

افتتاح دفتر نمایندگی انجمن علمی گردشگری کشور در تبریز
تبریز من
المان شهری رویداد تبریز 2018

رئیس #سازمان #توسعه #گردشگری شهرداری #تبریز از افتتاح دفتر نمایندگی انجمن علمی گردشگری کشور در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، «رضا خلیلی» با اشاره به رویداد بزرگ تبریز 2018 بیان کرد: بحث 2018 و توسعه ی گردشگری فرصتی را برای چیدمان ها و برنامه ریزی های جدید پیش آورد.

وی افزود: این رویداد مهم، فرصت بزرگی برای تحولات مهم فرهنگی خواهد بود تا گامی مثبت در راستای گسترش روابط بین المللی برداشته شود.

رئیس سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با بیان این که مرکز جامع علمی و کاربردی شهرداری نقش مثبتی را در توسعه این صنعت ایفا می کند، عنوان کرد: این مرکز خروجی علمی و مثبتی را داشته که شهرداری از این توفیق، بهره بسیار زیادی برده است.

خلیلی خاطرنشان کرد: امید است این رویداد بزرگ فرصت را برای حضور گردشگران خارجی در این شهر، بیش از پیش فراهم کند.

«غلامحسین کریمی»، رئیس انجمن علمی گردشگری آذربایجان شرقی نیز در دومین پیش نشست تخصصی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تبریز اظهار کرد: امروزه گردشگری تبدیل به صنعتی شده است که چه از نظر تولید ناخالص و چه از نظر اقتصادی نقش مهمی را در جوامع بشری ایفا می کند.

وی با بیان این که صنعت گردشگری، میان رشته ای محسوب می شود، گفت: باید این صنعت را به طور مستقل بررسی کرده و تأثیرات آن را بر سایر رشته ها مورد توجه قرار دهیم.

رئیس انجمن علمی گردشگری آذربایجان شرقی، هم چنین با اشاره به تبریز 2018 و فرصت پیش آمده، گفت: همه تلاش خود را باید در راستای معرفی تاریخ و فرهنگی استان به کار بسته و پتانسیل های خود را بر جهانیان بشناسانیم.

دومین پیش نشست تخصصی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تالار اجتماعات مرکز آموزش جامع علمی و کاربردی شهرداری تبریز برگزار شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1