28 ژانویه 2020 - 22:48

گروه های بزرگ هتلداری جهان به ایران می آیند

8 ژانویه 2017 - 12:30 dsfr.ir/5s07x

گروه های بزرگ هتلداری جهان به ایران می آیند
fascinatingnigeriamagazine.com
یک هتل پنج ستاره ی خارجی

سرمایه گذاران بزرگ #صنعت #هتلداری جهان برای بررسی شرایط سرمایه گذاری در #گردشگری به #ایران می آیند.

"عضو شورای مشورتی کنفرانس سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و هتلداری"

اکبر غمخوار گفت: کنفرانس سرمایه گذاری در صنعت هتلداری و گردشگری (IHTIC) از روز 19 تا 20 بهمن ماه در هتل پارسیان اوین با حضور فعالان گردشگری، هتلداری و گروه های هتلداری بزرگ داخلی و خارجی برگزار می شود. این کنفرانس توسط سازمان متولی اجرای کنفرانس های سرمایه گذاری جهانی گردشگری و هتلداری سازمان دهی شده است این سازمان سمینارهای متنوعی را برگرار می کند به عنوان مثال در آلمان هر سال دو هزار نفر در آفریقا و قاره های دیگر را گردهم می آورد تا درباره ظرفیت های هتلداری و گردشگری به صورت رو در رو صحبت کنند. امسال هم این برنامه در ایران برگزار خواهد شد.

وی گفت: این برنامه چهار گروه مخاطب خواهد داشت از جمله سرمایه گذاران علاقه مند برای حضور در ایران، شرکت های زنجیره ای هتلداری و طراحان بین المللی هتل و شرکت هایی که مطالعات امکان سنجی برای ساخت هتل را انجام می دهند. از ایران نیز شرکت های علاقه مند در حوزه سرمایه گذاری حضور دارند.

غمخوار بیان کرد: در این برنامه چالش های گردشگری اعم از هتل، سیستم های حمل و نقل هوایی و آژانس های گردشگری مطرح می شود و تا کنون حضور گروه هایی از جمله اکور فرانسه، ملیای اسپانیا، روتانا، رودا در این برنامه قطعی شده است. همچنین مقامات ایرانی نیز از وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان میراث فرهنگی و بانک ها در این برنامه حضور پیدا می کنند.

غمخوار گفت: باید در ایران تاسیسات زیربنایی مانند هتلها، خدمات رفاهی و حمل و نقل توسعه یابد و این کارها انجام نمی شود مگر اینکه سرمایه گذاران خارجی به ایران بیایند. این سمینار به نوعی پتانسیل های موجود قوانین و مقررات و تسهیلات سرمایه گذاری را معرفی می کند. همچنین در پنل مربوط به شهرداری ها نیز شهرداران کلان شهرها تسهیلاتی که به سرمایه گذاران خارجی خواهند داد را تشریح می کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 16 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1