مدیرعامل کانون اتومبیلرانی و جهانگردی خبر داد:

حضور ایران در نمایشگاه فیتور 2017 اسپانیا

15 دسامبر 2016 - 13:40 dsfr.ir/u98rb

حضور ایران در نمایشگاه فیتور 2017 اسپانیا
siteminder.com
نمایشگاه گردشگری فیتور 2017 مادرید

مدیرعامل کانون #اتومبیلرانی و #جهانگردی از حضور #ایران در #نمایشگاه #گردشگری #فیتور 2017 اسپانیا خبر داد.

به گزارش میراث آریا، سی و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا از 18 لغایت 22 ژانویه برابر با 29 دی لغایت 3 بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مادرید برگزار می شود.

نمایشگاه فیتور یکی از معتبرترین نمایشگاه های گردشگری در بازار آمریکای لاتین، اسپانیا، پرتغال، آفریقا و آسیا است که امسال نیز جمهوری اسلامی ایران متشکل از بخش دولتی و خصوصی با هدف معرفی جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری کشورمان و توسعه صنعت گردشگری و جذب توریست در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد.

ابراهیم رضایی بابادی مدیرعامل کانون اتومبیلرانی و جهانگردی در نشست تشریح برنامه های نمایشگاه فیتور 2017 اسپانیا که در محل این کانون برگزار شد گفت: امسال غرفه ایران در فضایی به مساحت 304 متر مربع و به عنوان اولین غرفه در سالن خاورمیانه قرار دارد که با توجه به نزدیکی سالن خاورمیانه و آفریقا، غرفه ایران در کنار غرفه مصر و پرتغال قرار گرفته است.

وی افزود: این نمایشگاه هم مهم است و هم اثر گذار چرا که حرکت در حوزه گردشگری در حقیقت حرکت در حوزه اقتصاد، درآمدزایی و ایجاد اشتغال است. با توجه به مشکلات اقتصادی شاید اکنون زمینه ای برای سرمایه گذاری جدید در صنایع مختلف وجود نداشته باشد اما تنها صنعتی که اکنون زمینه برای سرمایه گذاری در ان وجود دارد صنعت گردشگری است.

رضایی بابادی گفت: بنابراین توسعه و تقویت صنعت گردشگری و حضور در نمایشگاه های معتبری مانند فیتور اسپانیا به عنوان یک موضوع مهم در دستور کار کانون اتومبیلرانی و جهانگردی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار دارد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه هزینه هایی که در حوزه گردشگری می شود هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است افزود: توجه به این حوزه می تواند کمک فراوانی به اشتغالزایی ودرآمدزایی داشته باشد.

مدیرعامل کانون اتومبیلرانی و جهانگردی هم چنین به بخشی از برنامه های این کانون برای تامین زیر ساخت های گردشگری اشاره کرد و افزود: در حال حاضر مرمت، احیاء و بهسازی یک هزار کاروان سرا با تلاش کانون در دست اقدام است که به طور حتم احیاء این کاروانسراها و استفاده بهینه از آن ها می تواند نقش موثری در تامین زیر ساخت های گردشگری و توسعه این صنعت داشته باشد.

وی در پایان صحبت های خود ضمن تاکید بر حضور فعال بخش خصوصی و دستگاه های مرتبط با صنعت گردشگری در این نمایشگاه بر کاهش تبلیغات کاغذی و استفاده از روش های نوین تبلیغاتی تاکید کرد.

یادآور می شود، در این نشست هم چنین تعدادی از مدیران و نمایندگان شرکت های خصوصی شرکت کننده در این نمایشگاه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 15 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1