16 اکتبر 2019 - 01:01

عذرخواهی مدیرکل میراث فرهنگی تهران از گردشگران به دلیل آلودگی هوا

15 نوامبر 2016 - 09:30 dsfr.ir/f99cs

عذرخواهی مدیرکل میراث فرهنگی تهران از گردشگران به دلیل آلودگی هوا
rferl.org
آلودگی هوای تهران

آلودگی هوای تهران موجب شد تا مدیرکل میراث فرهنگی استان رسما از گردشگران خارجی و داخلی که طی این چند روز به تهران سفر می کنند عذرخواهی کند.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی تهران، رجبعلی خسرو آبادی گفت: آلودگی هوا موجب شده تصویری که گردشگران خارجی بعد از ورود به تهران مشاهده می کنند بر خلاف تبلیغی باشد که انگیزه سفر آنها برای دیدن جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی تهران شده است، به همین دلیل از همه گردشگران خارجی که در این چند روز به تهران می آیند به دلیل شرایط پیش آمده عذرخواهی می کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی تهران گفت: امیدواریم مهمان نوازی هموطنان موجب شود تا تصویر خاکستری ایجاد شده از جاذبه های زیبای تهران از خاطر گردشگران پاک شود.

وی ادامه داد: تمامی تورهای تهرانگردی که قرار بود با مشارکت دفتر گردشگری شهرداری منطقه 12 از روز 23 آبان همزمان با روز جهانی دیابت به مدت یک هفته با عنوان پیاده گردی سلامت برگزار شود، کنسل شده است. تعدادی از دفاتر مسافرتی که به صورت منظم برنامه تهرانگردی را اجرا می کنند به دلیل آلودگی برنامه این هفته خود را کنسل کرده اند. به شهروندانی که به صورت گروهی و انفرادی قصد بازدید از جاذبه های تهران را دارند پیشنهاد می دهیم که برنامه بازدید خود را به زمان دیگر موکول کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
14 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1