21 ژوئن 2024 - 03:53

ضرورت زمینه سازی برای مشارکت زنان در مسئولیت های مدیریتی

7 نوامبر 2016 - 12:50 dsfr.ir/gz31v

ضرورت زمینه سازی برای مشارکت زنان در مسئولیت های مدیریتی
میراث آریا
جلسه روز یکشنبه هیأت دولت

توسعه گردشگری، احیای روستاها و تقویت صنایع دستی از فرصت های مهم اشتغال آفرینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، رییس جمهوری در جلسه روز یکشنبه هیأت دولت با تبریک و آرزوی توفیق برای سرکار خانم احمدی پور به عنوان رییس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، انتصاب ایشان را گامی در جهت تحقق سیاست های دولت درخصوص اعطای فرصت بیشتر به بانوان برای حضور در عرصه های مدیریتی کشور دانست.

دکتر حسن روحانی اظهار داشت: زمینه سازی برای مشارکت مؤثر زنان در مسئولیت های مدیریتی یک ضرورت است.

رئیس جمهوری با تأکید بر اهمیت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان سازمانی با مسئولیت های متنوع، اظهار امیدواری کرد که با همکاری همه دستگاه های اجرایی شاهد استمرار توفیقات دوره مدیریت آقای سلطانی فر باشیم.

رییس جمهوری بازگرداندن چهار مجموعه از اشیاء با ارزش میراث فرهنگی به داخل کشور، ثبت پنج مورد از آثار فرهنگی کشور در یونسکو، توسعه هتل سازی و گردشگری و واگذاری اماکن به بخش خصوصی را از جمله دستاوردهای ارزشمند این سازمان در سال های اخیر عنوان کرد.

دکتر روحانی با تاکید بر اولویت اشتغال برای کشور؛ توسعه گردشگری، احیای روستاها با استفاده از جاذبه های گردشگری و تقویت صنایع دستی را از فرصت های مهم برای تقویت اشتغال در کشور دانست و ریاست جدید این سازمان را به بهره گیری مناسب از این فرصت ها توصیه کرد.

1