حکم دکتر روحانی؛

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب شد

5 نوامبر 2016 - 19:30 dsfr.ir/5p66g

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب شد
president.ir
دکتر حسن روحانی رئیس جمهور

رییس جمهوری در حکمی خانم دکتر زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن حکم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم دکتر زهرا احمدی پور

نظر به تعهد و سوابق علمی و تجربیات ارزشمند سرکار عالی، به موجب این حکم به عنوان "معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری" منصوب می شوید.

امید است با عنایات الهی در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران

«زهرا احمدی پور» دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و جغرافیا و برنامه ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد و عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی است.

او مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سال های 1376 تا 1382 و معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در سال های 1382 تا 1384 را در کارنامه خود دارد. احمدی پور همچنین تیرماه سال گذشته به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور منصوب شد.

«مسعود سلطانی فر» رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هفته گذشته پس از کسب رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از سوی رئیس جمهوری به عنوان «وزیر ورزش و جوانان» منصوب شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 16 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1