20 اکتبر 2019 - 23:02
خبر ویژه معاون رئیس جمهور برای هتلداران

نرخ هتل ها آزاد می شود

4 اکتبر 2016 - 08:30 dsfr.ir/7r97q

نرخ هتل ها آزاد می شود
اصغر خمسه
همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنعت گردشگری

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خلال صحبت های خود در همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری از آزادسازی نرخ هتل ها در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دکتر مسعود سلطانی فر که در پنل تخصصی "شفاف سازی قوانین سرمایه گذاری در ایران" حضور یافته بود، در رابطه با موضوع نرخ گذاری هتل ها اظهار داشت: ساز و کار و مقدمات آزادسازی نرخ فراهم شده و به زودی شاهد رقابتی شدن قیمت ها در هتل های ایران خواهیم بود.

سلطانی فر در خصوص نظام قیمت گذاری افزود: استراتژی ما این است که به مرور به سمت آزادسازی نرخ برویم، مقدمات در حال انجام است. مطالعات صورت گرفته، با بخش خصوصی حرف زده شده و ساز کاری ایجاد خواهیم کرد که شرایط رقابتی شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در رابطه با حمایت های این سازمان از سرمایه گذاران بخش گردشگری و هتل سازی ابراز داشت: در حال حاضر شرایط بروکراسی در کشور حاکم است و با همکاری سایر دستگاه های در حال تسهیل وضع موجود هستیم.

وی افزود: ما حمایت های لازم را می کنیم تا در کم ترین زمان ممکن مجوزها صادر و سرمایه گذاری صورت گیرد؛ حتی شاید بخشی از کارهای مربوط به مجوز را خودمان انجام دادیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1