27 می 2020 - 13:22
طی روزهای نخست سال جدید

بیش از 78 هزار بازدید از مجموعه کاخ موزه های نیاوران انجام شد

25 مارس 2016 - 13:30 dsfr.ir/6c64l

بیش از 78 هزار بازدید از مجموعه کاخ موزه های نیاوران انجام شد
anahidnews.com
کاخ کوشک احمدشاهی واقع در مجموعه تاریخی نیاوران

طی روزهای نخست سال 1395 بیش از 78 هزار بازدید از مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران طی روزهای یکم تا چهارم فروردین سال جاری تعداد 78 هزار و 949 بازدید از این مجموعه انجام شده است که کاخ اختصاصی نیاوران با 21 هزار و 881 نفر بازدیدکننده بیش ترین میزان بازدید از کاخ موزه های مجموعه نیاوران را در این مدت به خود اختصاص داد.

همچنین کوشک احمدشاهی با 11 هزار و 737 نفر و موزه خودروهای اختصاصی با 9 هزار و 641 نفر شاهد بیش ترین بازدید کننده بوده اند.

راه اندازی گیشه فروش بلیط واقع در درب ضلع شمالی مجموعه علاوه بر بلیط فروشی ضلع جنوبی، نصب سیستم هوشمند جهت خرید بلیت الکترونیکی، تجهیز سیستم رادیو به منظور معرفی موزه ها و اطلاع رسانی به مخاطبین در طول روز، ساماندهی و چیدمان جدید اشیای ویترین ها، طراحی و چاپ فرم های نظرسنجی، تهیه کارت شناسایی و تجهیز سرویس های بهداشتی این مجموعه از جمله اقداماتی بودند که در نوروز امسال به منظور بالا بردن سطح رضایتمندی بازدیدکنندگان در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران انجام شد.

بازبینی و رفع نقایص سیستم حفاظت الکترونیک مجموعه و تعمیر بلندگوهای محوطه بخش دیگری از اقدامات را تشکیل می دهند.

بازدیدکنندگان و گردشگران در این روزها از کاخ اختصاصی نياوران و موزه پارچه و لباس های سلطنتی، کوشک احمدشاهی، موزه جهان نما، موزه کتابخانه اختصاصی، موزه خودروهای اختصاصی و باغ کتیبه ها که متعلق به دوران قاجار و پهلوی هستند دیدن کرده اند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1