14 نوامبر 2019 - 17:04
رئیس پلیس راه استان البرز خبر داد:

خودروهای بدون زنجیرچرخ در محور چالوس متوقف می شوند

20 فوریه 2016 - 17:10 dsfr.ir/go3px

خودروهای بدون زنجیرچرخ در محور چالوس متوقف می شوند
تین نیوز
بارندگی برف و باران در جاده چالوس

رئیس پلیس راه استان البرز در پی پیش بینی هواشناسی البرز مبنی بر بارش برف در ارتفاعات استان از توقف خودروهای خبر داد که بدون زنجیر چرخ اقدام به تردد در محور کرج - چالوس می کنند.

سرهنگ رضا اکبری با اشاره به  پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر بارش برف در ارتفاعات البرز، اظهار کرد: هنگام بارش برف از تردد خودروهای بدون زنجیر چرخ در محور کرج - چالوس جلوگیری می شود.

اکبری در ادامه با اعلام وضعیت ترافیکی محور کرج - چالوس گفت: در حال حاضر تردد در این محور با مشکلی همراه نیست و ترافیک عادی و روان است.

وی با توجه به  پیش بینی هواشناسی مبنی بر شدت بارش برف در بعدازظهر امروز، از همه رانندگانی که قصد عبور از محورهای کوهستانی البرز را دارند خواست تمهیدات لازم برای تردد را در نظر بگیرند.

رئیس پلیس راه استان البرز در پایان از همه رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان البرز را دارند خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و حفظ آرامش از بروز هر گونه حادثه جلوگیری کنند.

گفتنی است اداره کل هواشناسی استان البرز امروز برای ارتفاعات استان بارش برف و همچنین بارش پراکنده باران را برای شهرستان کرج پیش بینی کرده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1