برنامه کره جنوبی برای جذب گردشگران مسلمان

16 فوریه 2016 - 17:30 dsfr.ir/fi6e5

برنامه کره جنوبی برای جذب گردشگران مسلمان
ongofood.com
تور غذا در سئول

سازمان گردشگری کره جنوبی اعلام کرد که در نظر دارد برای جذب یک میلیون گردشگر مسلمان در سال جاری تلاش کند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) به نقل از روزنامه «Korea Times»، سازمان گردشگری کره جنوبی اعلام کرد که در نظر دارد امکانات بیشتری برای گردشگران مسلمان فراهم آورد و در طول سال برنامه های متعددی را در راستای پروژه «کره مسلمان پسند» ارائه کند.

این بخشی از برنامه های امسال کره جنوبی برای توسعه صنعت گردشگری است تا خسارت ناشی از شیوع بیماری «مرس» (MERS) بر گردشگری این کشور را جبران کند.

جونگ چانگ سو، مدیرعامل سازمان گردشگری کره جنوبی گفت: افزایش رقابت پذیری در صنعت گردشگری برای حرکت به سمت جلو الزامی است و برای این کار سازمان گردشگری کره متعهد به جذب گردشگرانی از مناطق مختلف به ویژه مسلمانان شده است.

جونگ چانگ سو افزود: گردشگری کره جنوبی به شدت به گردشگران چینی و ژاپنی وابسته بوده است و با توجه به اینکه مسلمانان 23 درصد جمعیت جهان را تشکیل می دهند، ما باید گردشگران این کشورها به ویژه کشورهای مسلمان آسیایی را جذب کنیم.

سازمان گردشگری کره در این راستا در 140 رستوران این کشور برنامه ای اجرا خواهد کرد که میزان مناسب بودن آن ها برای گردشگران مسلمان را بررسی می کند.

همچنین از ماه آوریل، امکاناتی مانند نمازخانه ها و رستوران های حلال در مناطق مختلف کره جنوبی احداث خواهد شد.

کتابچه ها و نرم افزارهای تلفن همراه برای معرفی امکانات ویژه مسلمانان و برگزار جشنواره غذای حلال از دیگر اقدامات آتی کره جنوبی برای جذب گردشگران مسلمان است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
9 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1