حضور خراسان رضوی در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

15 فوریه 2016 - 14:20 dsfr.ir/pq5bb

حضور خراسان رضوی در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
میثم رودکی
پوستر فردوسی در یکی از غرفه های استان خراسان رضوی - نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تهران

نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از 27 لغایت 30 بهمن ماه 94 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، در این نمایشگاه خدمات گردشگری، هتلداری و ظرفیت ها و توانمندی های سرمایه گذاری کشور در حوزه گردشگری و هنرهای سنتی و صنایع دستی در معرض نمایش قرار می گیرد.

فضای کلی تحت پوشش نمایشگاه 21 هزار متر مربع شامل 8 سالن نمایشگاهی است که سالن 38 محل استقرار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی است و ویژه برنامه های این اداره کل در محل ویژه ای که بدین منظور طراحی شده است در این سالن اجرا می شود.

در سالن 38 نمایشگاه که محل حضور استان ها می باشد خانه های ایرانی واقع شده که غرفه ها به شکل یک خانه سنتی ایرانی طراحی و اجرایی شده است.

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی نیز به منظور معرفی جاذبه های گردشگری و ظرفیت ها و پتانسیل های استان در بخش گردشگری سلامت، گردشگری زیارت و بوم گردی در غرفه ای به متراژ 100 متر مربع و با جلب مشارکت سازمان همیاری های شهرداری و آستانقدس رضوی در این نمایشگاه حضور دارد.

معرفی حاذبه های گردشگری در غرفه این اداره کل از طریق توزیع پوستر، بروشر و نقشه راهنما، و کتابچه و لوح فشرده و با استفاده از فناوری های عمومی از جمله دستگاه های نمایش سه بعدی تصاویر جاذبه های گردشگری را به بازدید کنندگان معرفی می کند.

یادآور می شود، ساعت بازدید نمایشگاه از 10 صبح الی 18 می باشد و مراسم افتتاحیه ساعت 10 صبح 27 بهمن ماه در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
12 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1