بهره برداری از محل برگزاری رقابت های جهانی والیبال ساحلی در کیش

13 فوریه 2016 - 10:30 dsfr.ir/3j62w

بهره برداری از محل برگزاری رقابت های جهانی والیبال ساحلی در کیش
iranvolleyball.com
رقابت های والیبال ساحلی در جزیره کیش

محل برگزاری رقابت های جهانی والیبال ساحلی در پلاژ آقایان جزیره کیش با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بهره برداری رسید.

به گزارش فرینا، اکبر ترکان به همراه مدیرعامل منطقه آزاد کیش، جمعی معاونان، مدیران و مسئولان ورزشی و همچنین ناظر فدراسیون جهانی والیبال ساحلی علاوه بر بازدید از طرح توسعه و نوسازی پلاژ و مجموعه ورزش های ساحلی آقایان در مراسم بهره برداری رسمی از زمین های والیبال ساحلی که برای میزبانی از نخستین رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی آماده شده است حضور یافتند.

پلاژ آقایان در مساحتی به وسعت 24 هزار متر مربع دارای امکاناتی همچون سایت شنا، دوش، رختکن، زمین های هندبال، فوتبال و والیبال ساحلی است. این مجموعه برای برگزاری رقابت های جهانی والیبال ساحلی از دو ماه پیش در حال آماده سازی و نوسازی است.

دارسکی ایلیا ناظر فدراسیون جهانی والیبال ساحلی که در روزهای اخیر برای بازدید از این مجموعه به کیش سفر کرده است از روند آماده سازی زمین مجموعه برای برگزاری رقابت های جهانی ابراز رضایت کرد.

ایجاد چهار زمین اصلی و یک زمین تمرین با استانداردهای بین المللی، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، اسکوربورد الکتریکی، محلی برای تماشاچیان و خبرنگاران از الزامات فدراسیون جهانی والیبال برای برگزاری این رقابت ها بود.

اجرای حرکات نمایشی توسط کودکان ژیمناست کار و هیات ورزش همگانی بخش دیگر این مراسم بود.

در این مراسم اعضای تیم ملی والیبال ساحلی با مسئولان حاضر در مراسم عکس یادگاری گرفتند و مدیرعامل منطقه آزاد کیش نیز به یادگار توپ تیم ملی را امضا کردند.

نخستین دوره رقابت های والیبال ساحلی از 25 تا 30 بهمن ماه با حضور 56 تیم از 24 کشور جهان به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
14 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1