28 سپتامبر 2023 - 14:43

برگزاری دوره بین المللی مدیریت هتلداری و غذا در اصفهان

24 ژانویه 2016 - 17:50 dsfr.ir/sw799

برگزاری دوره بین المللی مدیریت هتلداری و غذا در اصفهان
utehran3.ir
کلاس صنعت جهانگردی در دانشگاه علمی کاربردی تهران

رئیس اتحادیه هتل داران اصفهان از برگزاری دو دوره کوتاه مدت مدیریت هتلداری و مدیریت غذا و نوشیدنی با حضور اساتید بین المللی در اصفهان خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی نریمانی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی طی دو دوره 3 روزه مدیریت هتلداری در هفته دوم بهمن و مدیریت غذا و نوشیدنی در هفته دوم اسفند برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در پایان تمام داوطلبین، 2 مدرک بین المللی از دانشگاه مادول اتریش و همچنین مدارکی از دانشگاه اصفهان و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در ابتدا قرار بود آموزش طی یک دوره کوتاه مدت باشد که با استقبال خوب فعالان این عرصه به دو دوره افزایش یافت.

مدیرعامل مجمع گردشگری استان اصفهان با اشاره به اهمیت روز افزون آموزش نیروی انسانی در بحث صنعت گردشگری، اظهار کرد: آموزش یکی از ضعف های صنعت گردشگری در ایران محسوب می شود و اصفهان به عنوان یکی از مقاصد جذاب گردشگری باید زودتر از سایر مقاصد این ضعف را اصلاح کند.

وی با بیان اینکه رویکرد مجمع گردشگری استان اصفهان رویکردی مبتنی بر آموزش تخصصی است، خاطرنشان کرد: در جلسه مجمع گردشگری استان اصفهان با پروفسور جعفری مقرر شد همکاری های بین االمللی مجمع گردشگری استان اصفهان با اساتید و مراکز آموزشی بین المللی افزایش یابد.

نریمانی گفت: افرادی که تمایل به ثبت نام در این دوره دارند می توانند با شماره تلفن های 09136808056 - 32736340 تماس حاصل کنند.

1