کنفرانس بین المللی برند گردشگری ایران در اصفهان گشایش یافت

3 ژانویه 2016 - 12:10 dsfr.ir/jx63d

کنفرانس بین المللی برند گردشگری ایران در اصفهان گشایش یافت
brandnewchina.net
توریست ها به منظور برندسازی در میدان نقش جهان اصفهان عکس می گیرند

اولین کنفرانس بین المللی برند گردشگری ایران با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور امروز یکشنبه در اصفهان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، در این کنفرانس که به مدت دو روز و با حضور کارشناسان گردشگری کشورهای مختلف جهان برپا شده، شاخصه های برند گردشگری ایران بررسی و تدوین می شود.

بررسی ظرفیت های گردشگری ایران در حوزه های میراث فرهنگی و تاریخی، هنری، اجتماعی و خرده فرهنگ ها از دیگر برنامه های این همایش فرهنگی عنوان شده است.

در حاشیه این کنفرانس با حضور کارشناسان گردشگری کشور و 12 نفر از کارشناسان حوزه گردشگری کشورهای مختلف جهان، پنج کارگاه تخصصی مشترک برگزار و پنج مقاله علمی درباره گردشگری ایران ارائه می شود.

صنعت گردشگری ایران در سال های اخیر روندی رو به رشد را آغاز کرده به گونه ای که طی دو سال گذشته میزان جذب گردشگر بطور میانگین سه برابر افزایش یافته است.

مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی پنجشنبه هفته گذشته در نشست شورای اداری استان یزد گفت: میانگین رشد گردشگر در جهان 4.6 درصد است اما در دو سال گذشته شاهد رشد 12 درصدی جذب گردشگر در ایران بوده ایم.

وی از تدوین بسته پیشنهادی گردشگری دوران پساتحریم خبر داد و اظهار کرد: 900 طرح گردشگری با 300 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی و 45 درصد پیشرفت فیزیکی در کشور در حال اجر است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1