اهدا 2 تابلو از مجموعه آثار محسن وزیری مقدم به موزه جهان نما

30 نوامبر 2015 - 13:40 dsfr.ir/wc0nf

اهدا 2 تابلو از مجموعه آثار محسن وزیری مقدم به موزه جهان نما
niavaranmu.ir
موزه جهان نما واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

محسن وزیری مقدم، هنرمند نقاش صاحب نام کشور، 2 تابلو از مجموعه آثارش را به موزه جهان نما مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران هدیه می دهد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران محسن وزیری مقدم پس از بازدید از اثرش در کاخ اختصاصی نیاوران و آثار موجود در موزه جهان نما طی نامه ای به این مجموعه اعلام کرد که 2 نمونه از آثارش را به موزه جهان نما هدیه می دهد.

همچنین وی در این نامه، ضمن ابراز خرسندی از شرایط مطلوب نگهداری آثار در موزه جهان نما و همچنین برخورد بسیار مناسب مسئول این موزه اظهار داشت: بسیار جالب است در این مجموعه شاهد موزه ای هستم که آثار ارزشمندی از هنرمندان به نام ایرانی و خارجی در آن وجود دارد و این آثار توسط بانوان هنرمند کارشناس و دلسوزی نگهداری می شود که همچون کودکان خود با آن ها برخورد می کنند.

آثار اهدایی از سوی محسن وزیری مقدم شامل 2 تابلوی لیتوگرافی و سیلک اسکرین است که قرار است طی مراسمی به این مجموعه اهدا شود.

گفتنی است؛ محسن وزیری مقدم اوایل آذرماه جاری از یکی از آثارش در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران که زینت بخش دیوارهای کاخ اختصاصی نیاوران است دیدن کرده و پس از بازدید از موزه جهان نما جهت قدردانی از مجموعه تصمیم به اهدای این دو اثر گرفته است. این آثار طی مراسمی به مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اهدا می شوند که تاریخ آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
18 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1