تاسیس شرکت مشترک ایران و ترکیه برای تعمیر هواپیما

12 نوامبر 2015 - 13:10 dsfr.ir/tv9sd

تاسیس شرکت مشترک ایران و ترکیه برای تعمیر هواپیما
luftfahrt.net
هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

شرکت تعمیر و نگهداری هواپیمای ترکیش ایرلاینز اعلام کرد در حال مذاکره با ایران برای تشکیل یک شرکت سرمایه گذاری مشترک پس از لغو تحریم ها علیه این کشور است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ رسانه های اماراتی نوشته اند: شرکت تعمیر و نگهداری هواپیمای ترکیش ایرلاینز اعلام کرد در حال مذاکره با ایران برای تشکیل یک شرکت سرمایه گذاری مشترک پس از لغو تحریم ها علیه این کشور است.

اوزکان بستکین مدیر بازاریابی این شرکت که برای شرکت در نمایشگاه هوایی دوبی به امارات سفر کرده است در این باره گفت: ما در حال مذاکره با شرکای احتمالی خود در ایران هستیم. مذاکرات بر روی یک تاسیس شرکتی واحد به منظور ارائه خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما در ایران تمرکز داشته است.

شرکت مادر شرکت تعمیر و نگهداری هواپیمای ترکیش ایرلاینز که ترکیش تکنیکال نام دارد پیش تر همکاری هایی با ایرلاین های ایرانی داشته و خدماتی را در زمینه هواپیماهای ایرباس به ایران ایر و ماهان ایر ارائه داده است.

به گفته بستکین شرکت مشترکی که تشکیل خواهد شد احتمالا بر انتقال دانش فنی به نیروهای ایرانی و آموزش آن ها برای کسب مهارت های لازم تمرکز خواهد داشت. وی همچنین سرمایه گذاری مالی قابل توجه ترکیش تکنیکال در ایران برای تاسیس این شرکت مشترک را بعید دانست.

بر اساس این گزارش شرکت آلمانی تکنیکال لوفتهانزا نیز اخیرا اعلام کرده است در حال مذاکره برای تاسیس مرکز ارائه خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما در ایران است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 15 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1