مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشاركت های اجتماعی خبر داد:

برگزاری مناقصه برای اتوبوس های گردشگری

14 اکتبر 2015 - 18:30 dsfr.ir/h75v5

اتوبوس گردشگری شهر برلین

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشاركت های اجتماعی از برگزاری مناقصه ای برای ورود اتوبوس های گردشگری به سیستم حمل و نقل گردشگران در تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر؛ فرزاد هوشیار گفت: قرار است به زودی مناقصه ای در حوزه گردشگری برگزار شود تا چند شرکت بزرگ از برندهای خارجی و داخلی اتوبوس های گردشگری به تهران بیاورند. در واقع می خواهیم برندهای گردشگری دنیا که شرکت های تخصصی فعال در حوزه گردشگری شهری هستند در این مناقصه شرکت کنند. اکنون سرمایه گذاران داخلی و حداقل دو برند خارجی تاکنون برای حضور در این مناقصه اعلام آمادگی کرده اند. حتی مدیرعامل یکی از این شرکت های خارجی چند روز پیش به ایران آمد و طرح خود را ارائه داد.

وی گفت: در همه کلانشهرها اتوبوس های گردشگری وجود دارد که رینگ یا مسیر گردشگری را انتخاب می کنند و مسافران خود را در این مسیرها حرکت می دهند. می خواهیم این خودروها در حوزه گردشگری تهران نیز فعال شوند. البته اولویت با برندهای داخلی است. شرکت های گردشگری داخلی نیز اعلام آمادگی کرده اند و ما نیز اکنون مشغول آماده سازی شرح خدمات برای مناقصه هستیم ولی هنوز زمان برگزاری مناقصه مشخص نیست.

هوشیار بیان کرد: در سال گذشته 200 درصد افزایش ورود مهمان خارجی به تهران را داشتیم بنابراین سیستم حمل و نقل گردشگران باید گسترش پیدا کند. از این رو مناقصه ای برگزار می شود تا حمل و نقل گردشگران خارجی در تهران به روز شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1