9 ژوئن 2024 - 23:16
سفر کاروان تدبیر و امید به استان مازندران؛

سلطانی فر وارد نوشهر شد

12 اکتبر 2015 - 12:10 dsfr.ir/4v44i

شهر کلاردشت

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پی سفر هیات دولت به استان مازندران به عنوان نماینده رئیس جمهور، وارد نوشهر شد.

به گزارش میراث آریا مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که همراه با هیات دولت به استان مازندارن سفر کرده است به عنوان نماینده رئیس جمهور وارد شهر نوشهر شد.

سلطانی فر قرار است در این سفر یک روزه علاوه بر افتتاح پروژه گازرسانی شهر مرزن آباد در شورای اداری مشترک شهرستان های چالوس و نوشهر سخنرانی کند.

در این طرح ساکنان 16 روستای مسیر کلادرشت به مرزن آباد از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند برای اجرای این طرح 90 میلیارد ریال هزینه شده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین قرار است عصر امروز در شهرستان نور، مجتمع تفریحی و گردشگری دشت نور چمستان را افتتاح کند.

این مجتمع تفریحی و گردشگری در زمینی در حدود 35 هکتار با سرمایه گذار بخش خصوصی ساخته شده است. در این مجتمع امکاناتی نظیر 61 باب واحد اقامتی، دریاچه مصنوعی به گستره حدود چهار کیلومتر با قابلیت ماهیگیری، قایقرانی، فضاهای ورزشی رشته فوتبال، بستکبال، فوتسال، تنیس مینی گلف، سوارکاری، پیست دوچرخه سواری، محوطه بازی کودکان، بدن سازی فراهم شده است.

رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در بیست و سومین سفر استانی خود روز دوشنبه مهمان مردم استان مازندران در شمال کشور هستند.

1