28 سپتامبر 2023 - 15:48

پیش بینی هواشناسی در ایران ۲۸ دی ۱۴۰۰

18 ژانویه 2022 - 01:50 dsfr.ir/989bm

پیش بینی هواشناسی در ایران ۲۸ دی ۱۴۰۰
میثم رودکی
بارش برف در ارتفاعات ماسوله گیلان

مدیرکل پیش بینی سازمان #هواشناسی گفت: از اواخر چهارشنبه با نفوذ سامانه بارشی به کشور مجددا در شمال غرب و غرب کشور بارش خواهیم داشت.

به گزارش «دنیای سفر» از «سازمان هواشناسی»، صادق ضیائیان گفت: فردا در استان های فارس، بوشهر، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شرق خوزستان، مازندران، گلستان، خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، قزوین، البرز، تهران، سمنان، همدان و مرکزی بارش خواهیم داشت.

به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی از اواخر چهارشنبه و روز پنجشنبه، با نفوذ سامانه بارشی به کشور مجددا در شمال غرب و غرب کشور، استان های ساحلی خزر، دامنه های جنوبی البرز و دامنه های زاگرس مرکزی بارش پیش بینی می شود.

ضیائیان گفت: از بعد از ظهر فردا بارش به تدریج از سمت غرب کاهش می یابد و چهارشنبه در سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان بارش پراکنده پیش بینی می شود.

طبق اعلام سازمان هواشناسی امشب در استان های ساحلی خزر، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، شمال خوزستان، قزوین، البرز، تهران، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جزایر واقع در تنگه هرمز و جنوب کرمان بارش برف و باران، وزش باد شدید موقت و در استان های جنوبی رعد و برق داریم.

1