10 ژوئیه 2020 - 20:31

پیشنهاد ایران دلسی برای سفر ارزان قیمت به خارج از کشور!

30 می 2020 - 17:50 dsfr.ir/wp9vf

سفر ارزان قیمت

انتخاب وسیله شخصی برای سفر پیشنهاد نمی شود چرا که در عین خسته کننده شدن طول سفر و استهلاک خودرو، به هنگام خروج از کشور ،مجبور به پرداخت عوارض خواهید شد .

در این مطلب قصد داریم خیلی خلاصه یاد بگیریم که چطور با کمترین هزینه یه سفر خوب به خارج از کشور رو تجربه کنیم، برای همین باید به چند مورد مهم و اساسی توجه داشته باشیم از جمله انتخاب کشور، وسیله نقلیه، وسایل مورد نیاز در طول سفر، آب و هوا و در نهایت شناخت مراکز تفریحی؛که در ذیل به شرح این موضوعات خواهیم پرداخت پس با دلسی باشید و تا پایان مارو همراهی بفرمایید.

1. انتخاب کشور

کشور یا شهری را انتخاب کنیم که با بودجه و هزینه هامون تناسب داشته باشه در واقع، کشورهای توریستی که از نظر فاصله جغرافیایی در نزدیکی کشور مبدامان قرار داشته باشند انتخاب بهتری هستند چرا که از نظر بعد مسافتی، ارزان تر تمام می شوند .همچنین به این نکته توجه کنیم که کشور مورد نظر ما، نیازی به دریافت ویزا هم نداشته باشد چرا که دریافت ویزا ،هزینه ایجاد می کند. مورد دیگر اینکه از نظر توریستی، کشور پرهزینه ای نباشد به این معنا که استفاده از جاذبه های گردشگری و خورد و خوراک در آن کشور به نسبت سایر کشورها در بسیار پایین باشد که این رابطه مستقیم با ارزش دلار در مقایسه با پول آن کشور دارد؛کشور هایی که چنین ویژگی دارند ،ارزش پول آنها از دلار کمتر است.

2. وسیله نقلیه

قطعا در بین وسایل حمل و نقل، اتوبوس و قطار بهترین گزینه هستند، چرا که این وسایل در عین مقرون به صرفه بودن، لذت دیدن مسیر سفر را نیز به شما می دهند؛ ضمن اینکه ایمنی این وسایل به نسبت هواپیما در شرایط بهتری قراردارد.انتخاب وسیله شخصی برای سفر پیشنهاد نمی شود چرا که در عین خسته کننده شدن طول سفر و استهلاک خودرو، به هنگام خروج از کشور ،مجبور به پرداخت عوارض خواهید شد .

3. وسایل مورد نیاز

قطعا انتخاب چمدان مناسب، امر مهمی است چرا که ملزومات سفرمان باید در عین حال که کامل هستند کم جا و سبک هم باشند. بهتر است وزن چمدان را سبک انتخاب کنیم تا حمل و نقل آن برایمان راحت صورت پذیرد.اکثر چمدان های دلسی در عین سبک بودن بسیار کاربردی و با فضای عالی برای قراردادن وسایل بیشتری به هنگام سفر ،طراحی شده اند که با قسمت بندی فضای داخلی و خارجی چمدان، این امکان را داریم که با تفکیک وسایلمان در طول سفر ،دسترسی راحت تری به آنها داشته باشیم و دیگر نیاز به خرید چمدان اضافه در طول سفر را نخواهیم داشت.

حتی می توانید ازکوله پشتی مسافرتی نیز برای سفرتان استفاده کنید که هم کم جا تر و هم سبک تر هستند قیمت کوله پشتی مسافرتی بسته به طراحی و جنس و کارایی آن متفاوت هستند که برند دلسی نمونه های متنوعی از آن را داشته و پیشنهاد می کند.

4. آب و هوا

مسلما کشورها در فصول مختلف آب و هواهای مختلفی را تجربه می کنند؛ چنانچه بخواهیم با کمترین هزینه سفری داشته باشیم باید روی گزینه ی انتخاب بهترین آب و هوا قلم بگیریم چرا که مسافرت در بهترین فصول، قیمت های گزافی هم در پی خواهد داشت. چنانچه بتوانید با این مورد کنار بیایید که آب و هوا اولویت شما نباشد؛ در خارج از فصل گردشگری و توریست ، سفر کنید چرا که با توجه به حجم کم مسافر، هزینه هایتان بمراتب کمتر خواهند شد؛ درعین حال، خلوت بودن مراکزتوریستی، امتیاز دیگریست که از آن بهره مند خواهید شد.

به طور مثال در کشور هایی که ساحلی هستند و آب و هوای معتدل دارند، اگر در فصل سرما سفری داشته باشیم بسیاری از هزینه ها مانند: هتل، ترنسفر، بازدید از مراکز گردشگری و یا هر موردی دیگری، در پایین ترین حد ممکن خواهند بود.

5. مراکز تفریحی

قبل از شروع سفر می توانیم با یک تحقیق و سرچ کوچک با شناسایی این محل ها هم در زمان و هم در هزینه هایمان صرفه جویی کنیم.بهتر است مراکزی را انتخاب کنیم که هزینه ورودی کمتری داشته باشند یا اینکه کلا رایگان باشند.

شما می توانید برای دیدن قیمت چمدان اینجا کلیک کنید.


 

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1