روتانا در 3 شهر ایران هتل می سازد

1 می 2017 - 12:30 dsfr.ir/vw3j6

روتانا در 3 شهر ایران هتل می سازد
نامشخص
هتل سازی گروه روتانا در ایران

شرکت مدیریت #هتل های #روتانا مستقر در ابوظبی قصد دارد در #ایران هتل احداث کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری عربین بیزنس، شرکت مدیریت هتل های روتانا مستقر در ابوظبی قصد دارد در ایران هتل احداث کند.

این شرکت در طی سال های گذشته در حال کار برای ورود به بازار هتلداری ایران بوده و قرار است اولین هتل خود را در این کشور در کمتر از یک سال آینده به بهره برداری برساند.

عمر خدوری، مدیرعامل و رئیس گروه روتانا در این باره گفت: «ما قراردادهایی برای ساخت هتل در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان امضا کرده ایم. ما انتظار داریم اولین اولین هتل مان در شهر زیارتگاهی مشهد تا پایان سه ماهه نخست سال آینده میلادی شروع به کار کند.»

دیگر بازار مهم برای این شرکت اماراتی، عربستان است که به گفته مدیرعامل روتانا، رو به رشد ترین بازار این شرکت در منطقه خلیج فارس خاهد بود. خوش بینی خدوری به بازار هتلداری عربستان عمدتا ناشی از تمرکز دولت سعودی بر صنعت تفریح و سرگرمی است.

شرکت روتانا در آستانه عبور از هدف گذاری سال 2009 خود یعنی برخورداری از 100 هتل در کشورهای مختلف قرار دارد. این شرکت که عمدتا در خاورمیانه و شمال آفریقا فعالیت دارد، تا سال 2020 میلادی 104 هتل خواهد داشت که 55 مورد از آنها در حال حاضر مشغول به کار است و 49 مورد دیگر در حال توسعه است. زمانی که هتل های جدید شرکت روتانا تکمیل شود، 12054 اتاق به کل اتاق های هتل های شرکت روتانا اضافه خواهد شد و کل اتاق ها به 27 هزار و 87 اتاق خواهد رسید.

1