بخش اول

پنج شیوه نوین در طراحی پایدار هتل ها

19 سپتامبر 2016 - 21:40 dsfr.ir/2t3t6

پنج شیوه نوین در طراحی پایدار هتل ها
bestwestern.com
هتل Mariposa

هتل ‌ها باید به تقاضای مشتریان برای استفاده از طراحی ‌های پایدار (Sustainable Design) در هتل پاسخگو باشند.

متخصصان طراحی در صنعت میهمان نوازی همگی بر این باورند که هتل ها باید به تقاضای مشتریان برای استفاده از طراحی های پایدار (Sustainable Design) در هتل پاسخگو باشند و طراحی را به سطحی بالاتر هدایت کنند. در واقع پایداری به عنوان نرم جدیدی شناخته می شود.

در اینجا به بررسی شیوه هایی می پردازیم که شما می توانید برای هدایت هتل خود به سمت آینده از آنها استفاده کنید.

در مصاحبه ای که با یکی از طراحان برجسته به نام برونوین ولش داشتیم، وی به این نکته اذعان کرد که وی تحت تاثیر استفاده از باغ بام ها (Roof Garden) در هتل قرار گرفته است و این خلاقیت در طراحی پایدار هتل ها بسیار تاثیرگذار است.

وی خاطرنشان می کند که باغ بام ها باعث کاهش استفاده از انرژی بوسیله جذب گرما می شوند و به عنوان عایقی برای ساختمان عمل می کنند و همچنین به کاهش آلودگی هوا و گاز های گلخانه ای نیز کمک شایانی می کنند.

یکی از این نمونه ها، باغ بامی است که در بوتیک هتلی در آریزونا طراحی شده است. مالک این هتل از چمن های سبز و گل های وحشی در طراحی این باغ بام استفاده کرده است.

استفاده از مواد پایدار در لوازم، تجهیزات و مبلمان

استفاده از مواد پایدار در مبلمان و تجهیزات هتل برای تغییر دکوراسیون اتاق میهمان یکی از راه های مناسب برای کمک به پایداری است. تعداد شرکت هایی که این مواد را تولید می کنند در طی دهه گذشته به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

هتل Yosemit با استفاده از این مواد به تغییر دکوراسیون خود پرداخته است. تمام فرش ها و کاشی های حمام از مواد بازیافتی درست شده است و مبلمان هتل نیز از چوب هایی ساخته شده است که از نواحی شمال آمریکا می آید و به عنوان محکم ترین چوب های جهان شناخته می شوند.

ادامه دارد ...

« دنیای سفر » این نوشته را از « هتل استاندارد » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1