مرگ 13 نفر در تصادفات روز اول عید

21 مارس 2016 - 15:40 dsfr.ir/ti2hn

مرگ 13 نفر در تصادفات روز اول عید
تین نیوز
بسته شدن جاده بر اثر بارش باران و جاری شدن سیل

سخنگوی اورژانس کشور گفت: در 24 ساعت گذشته در حوادث ترافیکی 103 نفر مصدوم و 13 نفر نیز جان خود را از دست دادند.

مجتبی خالدی درباره عملیات اورژانس کشور در 24 ساعت گذشته اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته 19 حادثه شدید ترافیکی پر تلفات به سامانه اورژانس کشور اعلام و اقدامات لازم انجام شده است.

وی افزود: 103 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند و 10 نفر نیز در محل حادثه مداوا شدند و در این حوادث 13 نفر نیز جان خود را از دست دادند.

وی به حوادث پر تلفات روز گذشته اشاره کرد و گفت: در محور استان گلستان برخورد شدید دو دستگاه پژو 405 موجب مصدومیت 3 نفر و جان باختن 4 نفر شده بود که علی رغم اینکه اورژانس در کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیده بود به دلیل شدت برخورد این 4 نفر جان خود را از دست داده بودند.

خالدی بیان داشت: حادثه دوم روز گذشته برخورد دو دستگاه پراید در الشتر خرم آباد بود که در این حادثه نیز تعدادی مصدوم شدند.

سخنگوی اورژانس کشور افزود: در محور شیراز به نورآباد نیز دو موتورسیکلت با یکدیگر برخورد کرده بودند که در این حادثه 2 نفر مصدوم و 3 نفر نیز کشته شدند.

خالدی افزود: امداد نوروزی تا این لحظه 30 هزار ماموریت انجام داده است که 8 هزار و 400 ماموریت اورژانس مربوط به 24 ساعت گذشته است.

سخنگوی اورژانس کشور بیان داشت: مصدومان ترافیکی جاده ای نسبت به سال گذشته تفاوتی نکرده است ولی مصدومان ترافیکی در شهرها نسبت به سال گذشته در حال افزایش است لذا از شهروندان تقاضا می شود با دقت بیشتری با توجه به خلوت شدن شهرها رانندگی کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « دانشجو » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1