نماینده مردم اردکان در مجلس:

تاخیر پروژه بام تفت موجب بی اعتمادی سرمایه گذاران شده است

22 نوامبر 2015 - 09:30 dsfr.ir/vl2p6

تاخیر پروژه بام تفت موجب بی اعتمادی سرمایه گذاران شده است
خبرگزاری مهر

نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: تاخیر در اجرای پروژه بام تفت، موجب بی اعتمادی سرمایه گذاران و مسئولان به طرح های این چنینی شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا تابش، در بازدید از پروژه بام تفت و رسیدگی به مشکلات این پروژه اظهار داشت: دولت و مجلس از سرمایه گذاری در بخش گردشگری حمایت می کنند و به طور قطع فضای ایجاد شده در دولت یازدهم، رغبت سرمایه گذاران برای ورود به بخش گردشگری را مضاعف کرده است.

تابش یادآور شد: استان یزد از قطب های غنی میراث فرهنگی و گردشگری محسوب می شود که بهره گیری از این ظرفیت ها می تواند ارزش افزوده بالایی را نصیب استان کند.

وی تصریح کرد: آینده گردشگری در استان یزد با توجه به شرایط ایجاد شده در دولت یازدهم به ویژه وران پسا برجام، بسیار امیدوارکننده است که انتظار است مسئولان محلی با تامین زیرساخت ها و کنار گذاشتن برخی تنگ نظری ها، باعث رونق بیش از پیش صنعت گردشگری و توریسم در شهرستانهای استان و بنا به ظرفیت های موجود در هر منطقه شوند.

تابش در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه طولانی شدن پروژه بام تفت موجب ایجاد حس بی اعتمادی در سرمایه گذاران و مسئولان استان شده است، عنوان کرد: اجرای به موقع تعهدات توسط مجریان پروژه می تواند سبب رفع این فضای ذهنی شود.

نماینده مردم اردکان در مجلس همچنین در مورد مشکلات پروژه بام تفت که باعث توقف چند ساله آن شده بود، ضمن مذاکره با مسئولان مربوطه، در مورد لزوم رفع مسئله زمین و صدور موافقت های اصولی، قول مساعد داد تا در صورت اجرای تعهدات توسط مجری، مسائل یاد شده حل و فصل شود.

در این بازدید که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز حضور داشتند، در مورد رفع برخی از نیازهای پروژه در ازای اقدام و تامین سرمایه توسط مجریان طرح برای بهره برداری از پروژه طی مدت چهار سال تصمیماتی اتخاذ شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
11 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1