28 سپتامبر 2023 - 15:52

اولین شماره ماهنامه جهان سبز، منتشر شد

11 دسامبر 2015 - 13:00 dsfr.ir/gq58k

اولین شماره ماهنامه جهان سبز، منتشر شد
irangreenworld.com
روی جلد اولین شماره ماهنامه جهان سبز

ماهنامه جهان سبز، از آبان ماه امسال پا به میدان مطبوعات گذاشته است.

این ماهنامه قرار است با محتوای تخصصی محیط زیست و با تمرکز بر توسعه پایدار صنعت ساختمان و انرژی، آب و فاضلاب و صنایع دیگر از قبیل (نفت، اتومبیل، شیمیایی و ...) منتشر شود و سراغ مسوولان دولتی، برنامه ریزان و متخصصان و کارشناسان حوزه های مختلف و فعالان محیط زیست و منتقدان و صاحب نظران برود. همچنین فعالیت محیط زیستی سازمان ها و صاحبان صنایع و مسوولان واحدهای HSE  و محیط زیست در کارخانه‌ها و اداره ها را پوشش دهد.

ماهنامه جهان سبز در نخستین شماره، خط مشی خود و طیف مخاطبان خود را این گونه معرفی کرده است: ماهنامه جهان سبز در راستای ترویج آگاهی، ایجاد انگیزه و تقویت مسوولیت همگان نسبت به محیط زیست انتشار می یابد و در این راه، به همراهی و حمایت استادان، برنامه ریزان، مشاوران و مدیران پیشرو (به‌ویژه پیشروان جامعه مهندسی) و دوستداران محیط ‌زیست دلگرم است.

از اولین شماره: ماهنامه جهان سبز در راستای ترویج آگاهی، ایجاد انگیزه و تقویت مسوولیت همگان نسبت به محیط زیست انتشار می یابد

سرمایه گذار و ناشر ماهنامه جهان سبز، شرکت انتشارات فنی ايران است که مرحوم جلیل خسروشاهیِ "مدرسه ساز" آن را بنیان گذاری کرده است. این ناشر کتاب هایی به نام "کتاب های سبز" با هدف آموزش حفاظت از محیط زیست به کودکان و نوجوانان، منتشر می کند.

برای آشنایی بیشتر با این ماهنامه می توانید به سایت irangreenworld.com مراجعه نمایید.

ماهنامه جهان سبز

1