هویت پژمان پلنگ کش فاش شد

24 نوامبر 2015 - 13:30 dsfr.ir/ci5xn

هویت پژمان پلنگ کش فاش شد
زیست بوم
فیلم سلاخی پلنگ مربوط به سال 87 است

فیلم منتشر شده کندن پوست پلنگ مربوط به سال 1387 است و خبرگزاری فارس در انتصاب آن به زمان مدیریت معصومه ابتکار به عمد دچار خطایی فاحش شده است.

فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به فیلم منتشر شده در رسانه ها اطلاعات بیشتری در خصوص فرد حاضر در فیلم منتشر کرد.

به گزارش زیست بوم، خیلدار گفت: فیلم منتشر شده کندن پوست پلنگ مربوط به سال 1387 است و خبرگزاری فارس در انتصاب آن به زمان مدیریت ابتکار در سازمان حفاظت محیط زیست به عمد دچار خطایی فاحش شده است.

سرهنگ حمیدرضا خیلدار با اعلام این که وقوع جرم به تاریخ  13 مهر 1387 توسط فردی به نام جبار کریمی در روستای راشک از توابع شهرستان سپیدار استان فارس بوده است، اظهار کرد: مجرم با نام اصلی جبار کریمی و نام مستعار پژمان در تاریخ 12 آذر 1387 به دادگاه معرفی و محکوم به پرداخت یک میلیون و ششصد هزار تومان جریمه نقدی می شود که پس از دریافت جریمه، قرار منع تعقیب برای مجرم صادر می شود.

سرهنگ خیلدار تصریح کرد: مشکلات محیط زیست را باید در بستری آرام و به دور از سیاسی کاری حل کرد. انتقال مشکلات پیش آمده در دولت های پیشین به دولت فعلی به خصوص در سازمان حفاظت محیط زیست نه تنها منصفانه نیست بلکه نشان می دهد برخی با اهداف سیاسی در پی جنجال آفرینی هستند و اصولا دغدغه محیط زیستی ندارند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1