اسکار گردشگری هتل‌ های ایرانی را "هتل داریوش" برد

10 اکتبر 2015 - 11:10 dsfr.ir/ia1wf

هتل داریوش کیش

هتل‌ های داریوش کیش، عباسی اصفهان، هما، لاله و آزادی تهران کاندیدای دریافت جایزه جهانی «سفر» به عنوان اسکار گردشگری بودند که از میان آنها هتل داریوش برنده نهایی این جایزه در میان هتل‌ های ایران شد.

جایزه جهانی «سفر» در میان فعالان صنعت گردشگری یکی از مهمترین جوایز صنعت گردشگری در دنیا محسوب می‌ شود که در شاخه‌ های مختلفی هر سال اقدام به معرفی برترین‌های این حوزه می‌ کند.

امسال هتل‌ های عباسی اصفهان، داریوش کیش و هتل‌ های هما، لاله و آزادی تهران به‌ عنوان کاندید دریافت این جایزه از سوی ایران انتخاب شده بودند که در مرحله نهایی این جایزه به هتل بزرگ داریوش کیش داده شد.

در سال ۲۰۱۴ نیز هتل داریوش کیش، در سال ۲۰۱۳ هتل عباسی و در سال ۲۰۱۲ دوباره هتل داریوش کیش برنده این جایزه جهانی در میان هتل‌ های ایرانی شدند.

جایزه جهانی سفر در سال ۱۹۳۳ برای آگاه سازی و انتخاب برترین‌ های صنعت گردشگری شکل گرفته است بنیان گذاران، این جایزه جهانی را برندی برای نشان دادن کیفیت در صنعت گردشگری معرفی می‌ کنند. اما در ایران فعالان گردشگری تنها در بخش هتلداری این مسابقه شرکت کرده‌ اند و بخش‌های دیگر این جایزه مانند شرکت‌ های فن آوری ارتباطات و اطلاعات در حوزه گردشگری، نوآوری‌ ها و جاذبه‌ ها مانند اسکی و... خالی از حضور ایرانیان است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1