24 آوریل 2024 - 02:51
رئیس جامعه هتلداران خراسان رضوی:

ظرفیت اشغال هتل های مشهد به ۸۰ درصد رسید

23 مارس 2024 - 12:00 dsfr.ir/kg2ni

ظرفیت اشغال هتل های مشهد به ۸۰ درصد رسید
ظرفیت اشغال هتل های مشهد به ۸۰ درصد رسید
ظرفیت اشغال هتل های مشهد به ۸۰ درصد رسید

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی از اشغال ۸۰ درصدی هتل های مشهد در نیمه نخست نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش «دنیای سفر»، محمود مادرشاهیان در گفت و گو با ایسنا، در خصوص وضعیت هتل های مشهد اظهار کرد: هتل های مشهد در وضعیت خوبی قرار دارد و درصد اشغال آن ها به بیش از ۸۰ درصد رسیده است.

وی افزود: البته اخبار سیل و بارش های شدید باران در سطح اشغال هتل ها تاثیرگذار بوده است، اما با این وجود ۸۰ درصد ظرفیت های هتل های مشهد تکمیل شده و مشکل به خصوصی وجود ندارد.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی گفت: از آنجا که تعطیلات ادامه دارد، در آینده نزدیک سطح اشغال بیش از ۸۰ درصدی را برای هتل ها پیش بینی می کنیم.

مادرشاهیان در خصوص وضعیت اشغال هتل های اطراف حرم رضوی خاطرنشان کرد: هتل های اطراف حرم رضوی به طور کامل تکمیل شده اند. البته برخی از هتل ها تا ۹۰ درصد و برخی دیگر از هتل های اطراف حرم نیز تا ۸۰ درصد تکمیل شده اند.

وی در خصوص استقبال زائران از طرح ۱۰ روز اقامت با ۳۰ درصد تخفیف عنوان کرد: برای زائرانی که جهت اقامت در مشهد نیت ۱۰ روزه می کنند، ۳۰ تا ۴۰ درصد تخفیف درنظر گرفته ایم. این طرح تاکنون موفقیت آمیز بوده و در بسیاری از هتل ها، مهمانان بیتوته کرده و اقامت ۱۰ روزه دارند.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی در خصوص پیش بینی اش از طرح اشغال هتل ها در نیمه دوم نوروز ۱۴۰۳ بیان کرد: در نیمه دوم نوروز نیز وضعیت اشغال هتل ها خوب خواهد بود. پیش بینی ها این است که هتل های مشهد در نیمه دوم نوروز، همین مقدار اشغال را ثبت کنند.

1