17 آوریل 2024 - 00:27

ساعت کار موزه های بنیاد مستضعفان اعلام شد

22 مارس 2024 - 20:30 dsfr.ir/2i679

ساعت کار موزه های بنیاد مستضعفان اعلام شد
کاخ موزه مرمر (مجتمع فرهنگی و موزه ای شهدای رامسر)
کاخ موزه مرمر (مجتمع فرهنگی و موزه ای شهدای رامسر)

ساعات کاری و روزهای تعطیل گروه موزه های دفینه، زیر نظر بنیاد مستضعفان در نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش «دنیای سفر»، گروه موزه های دفینه اطلاع داد همزمان با فرارسیدن نوروز و آمادگی موزه های این گروه برای میزبانی از بازدیدکنندگان، مرکز فرهنگی موزه ای خودروهای تاریخی ایران همه روزه در تعطیلات نوروز از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ باز است. این موزه به تازگی ایوان کالسکه و گذر پلاک را هم به مجموعه خود اضافه کرده است.

پردیس فرهنگی موزه ای دفینه با موزه های هنر جهان و هنر اسلامی، گوهر و آرایه های تاریخی و پول ایران نیز از ساعت ۹ صبح تا ۱۷:۳۰ به روی علاقه مندان باز است.

مرکز فرهنگی موزه ای هنر ایران واقع در کاخ مرمر هم از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۶ باز خواهد بود و بازدیدکنندگان باید برای دیدن این موزه، کارت ملی همراه داشته باشند و وسایل خود از جمله تلفن همراه را به قسمت امانات بسپرند.

مرکز فرهنگی موزه ای زمان هم که به تازگی رواق فرازمان را به مجموعه ساعت های خود اضافه کرده است، از چند ماه پیش تا کنون فعالیت خود را گسترده تر کرد و در روزهای عید نیز همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب باز خواهد بود.

مرکز فرهنگی موزه ملی هنرهای اصفهان و پردیس فرهنگی موزه ای شهدای رامسر نیز از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ باز هستند، اما مرکز فرهنگی موزه ای نور و روشنایی یزد با اینکه مانند سایر موزه های این گروه از ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می کند، اما تا ساعت ۲۰ به روی بازدیدکنندگان باز خواهد بود.

بازدیدکنندگان باید در نظر داشته باشند تمام مجموعه های گروه موزه های دفینه در روزهای ۲۹ اسفند، اول فروردین و ۱۳ فروردین بسته خواهند بود. همچنین در طول تعطیلات نوروز، نیم ساعت قبل از پایان زمان بازدید، بلیت جدید فروخته نمی شود.

1