برای اجاره ویلا شمال لب دریا به کدام شهر سفر کنیم؟

3 مارس 2024 - 11:30 dsfr.ir/wk8uk

برای اجاره ویلا شمال لب دریا به کدام شهر سفر کنیم؟
برای اجاره ویلا شمال لب دریا به کدام شهر سفر کنیم؟
اجاره ویلا در شمال با ساحل اختصاصی در مازندران

بسیاری از افرادی که به شهرهای شمالی کشور سفر می کنند، به اجاره ویلا در شمال کشور علاقه بیشتری نشان می دهند.

به گزارش «دنیای سفر»، بسیاری از افراد، سفر به شهرهای شمالی کشور را برای فرار از آلودگی های صوتی و محیطی کلان شهرها انتخاب می کنند. همچنین تمایل دارند مدت زمانی را به دور از فضای پر هیاهوی شهر باشند. در بیشتر موارد با توجه به اینکه اغلب افراد از آلودگی صوتی، شلوغی و ترافیک قابل توجه محیط شهرها گریزان هستند، به محیط آرامش بخش همچون ساحل نیاز دارند. به همین خاطر به اجاره ویلا در شمال کشور علاقه بیشتری نشان می دهند.

شهرهای شمالی می توانند موقعیت نزدیکی نسبت به دریا داشته باشند. همچنین اغلب آن ها علاوه بر نزدیکی به دریا، دارای موقعیت جنگلی و طبیعی نیز هستند؛ به طوری که شما با سفر به یکی از این شهرها، می توانید از کوه، جنگل و دریا با هم لذت ببرید و برای این که بتوانید از محیط مناسبی جهت استراحت و اتراق برخوردار باشید، باید اجاره ویلا در رشت را انجام دهید.

برای اجاره ویلا شمال در لب دریا لیستی از شهرهای شمالی ایران را برایتان می آوریم.

اجاره ویلا و سوییت ساحلی در رامسر | اجاره ویلا و سوییت ساحلی در مازندران

قیمت اجاره ویلا شمال

اجاره ویلا شمال با توجه به امکانات تفریحی و گردشگری که در اختیار مسافران و گردشگران قرار می دهد، بسیار پرطرفدار است. ویلاهای لب دریا با قیمت بالاتری نسبت به دیگر ویلاها اجاره داده می شوند البته این موضوع همیشگی نیست. شما می توانید با مقایسه کردن قیمت ویلاهای مختلف، آن ها را با هم بسنجید و ویلای مناسب را انتخاب کنید. بسیاری از ویلاهای لب دریا، قیمت های مقرون به صرفه و اقتصادی دارند. حال باید دید کدام شهرها می توانند گزینه مناسبی برای اجاره ویلا شمال باشند.

نوار ساحلی دریای خزر در امتداد شهرهای شمالی کشور ایران کشیده شده است؛ بنابراین شهرهایی که در اطراف و محور نوار ساحلی دریای خزر قرار گرفته اند، موقعیت ساحلی مناسبی دارند، در نتیجه ویلاهایی که در این محدوده ساخته شده اند، می توانند گزینه مناسبی برای اجاره کردن و لذت بردن از فضای ساحل و دریا باشند.

اجاره ویلا شمال: رزرو ویلا و سوئیت ارزان | اجاره ویلا و سوییت ساحلی در مازندران

اجاره ویلا شمال می تواند فرصت لازم را برای ساحل گردی بیشتر کند. با اجاره یک ویلا لب دریا می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از آرامش ساحل لذت ببرید. لب ساحل قدم بزنید، عکس بگیرید، موج ها را تماشا کنید، از صدای برخورد امواج به ساحل لذت ببرید، یک نوشیدنی گرم یا سرد میل کنید و ...

تمام این لذت ها می توانند بخشی از ساحل گردی شما باشند، اگر قرار باشد فقط در زمان بیرون رفتن از ساحل گردی لذت ببرید، زمان کمی برای لذت بردن دارید. این در حالی است که اجاره ویلا لب دریا می تواند فرصت بیشتری برای ساحل گردی در اختیار شما قرار دهد. شهرهایی مثل سرخرود، رویان، چالوس، ساری، بابلسر، نور و غیره از جمله شهرهای ساحلی شمال کشور هستند. اجاره ویلا شمال، شما را از امکانات مختلف گردشگری مثل قایق های موتوری، جت اسکی، پلاژ و... برخوردار می کند.

اگر اهل خرید هستید، بهتر است خرید از بازارچه های ساحلی شمال کشور را از دست ندهید. خرید کردن هم یکی از لذت های خاص گردشگران و توریست ها است. در این نوع خریدها، می توانید اجناس و کالاهای بومی یک منطقه را با کیفیت اصلی اما قیمت مناسب خریداری کنید.

اجاره ویلا و سوییت ساحلی در رامسر | اجاره ویلا و سوییت ساحلی در مازندران

شهرهای ساحلی مناسب برای اجاره ویلا در شمال

رامسر به دریا و جنگل دسترسی بسیار خوبی دارد و همین مسئله باعث شده گردشگران و توریستان به شهر رامسر بسیار سفر کنند. این شهر را با نام عروس شهرهای ایران نیز می شناسند. شهر رامسر در غربی ترین قسمت استان مازندران قرار گرفته و دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری است. شهربازی سرزمین رویاها، دریاچه های زیبا، تله کابین، بلوار کازینو، کاخ مرمر، آبشارها و ... نمونه جاذبه های گردشگری شهر رامسر هستند. بیشتر افراد برای اجاره ویلا شمال، شهر رامسر را انتخاب می کنند. اگر شهر رامسر را برای اجاره ویلا انتخاب کنید، می توانید بین جنگل، کوه و دریا محصور شوید و لذت ببرید.

در همین رابطه:

گردشگری مازندران زیرسایه ویلاهای اجاره ای
چادرخوابی، بیراهه ای برای گردشگری مازندران

اجاره ویلا در دهکده جواهرده

دهکده ییلاقی جواهرده یکی از مناطق پرطرفدار و جذاب شهر رامسر است. این محدوده، دارای جاذبه های تاریخی است و آب وهوای بسیار مناسبی دارد. کوه های البرز اطراف این دهکده را به خوبی احاطه کرده اند و همچنین جنگل صفاوردی، آبشارهای دائمی و فصلی و همین طور دریاچه قو از جمله جاذبه های خاص دهکده جواهرده هستند. زمستان های این دهکده سرد و برفی است اما تابستان های خنکی دارد، بنابراین بهتر است در فصل تابستان، در این محدوده ویلا اجاره کنید.

اجاره ویلا شمال: رزرو ویلا و سوئیت ارزان | اجاره ویلا و سوییت ساحلی در مازندران

اجاره ویلا در بابلسر

بابلسر یکی دیگر از شهرهای شمالی است که می تواند برای اجاره ویلا لب دریا مناسب باشد. این منطقه توریستی نیز با توجه به موقعیت ساحلی که دارد، بسیار مورد توجه گردشگران و توریستان قرار می گیرد. آب وهوای بابلسر گرم و مرطوب بوده و رودخانه بابل رود در آن قرار گرفته است. این رودخانه با امکانات تفریحی و رفاهی قابل توجهی که دارد، زیبایی های بابلسر را دوچندان می کند. یکی از روستاهای بسیار خاص شهر بابلسر روستای کهنه رود است. این روستا نیز دارای شن های فراوان ساحلی و جنگل های توسکاست و به همین خاطر برای اجاره ویلا شمال مورد توجه قرار می گیرد.

برای اجاره ویلا شمال لب دریا به کدام شهر سفر کنیم؟

اجاره ویلا شمال در کرفون و میرود

کرفون و میرود از مناطق ساحلی شمال کشور هستند. اجاره ویلا شمال در این مناطق نیز بسیار پرطرفدار است، چون مشاهده غروب و طلوع آفتاب از این نواحی به راحتی امکان پذیر است.

1