21 ژوئن 2024 - 02:06

اهدای گواهینامه رضایتمندی مهمانان ایران هتل آنلاین به هتل ها

29 نوامبر 2018 - 12:00 dsfr.ir/gb1ip

اهدای گواهینامه رضایتمندی مهمانان ایران هتل آنلاین به هتل ها
mehrnews.com
گواهینامه رضایتمندی مهمانان

نظرات واقعی دردنیای امروز بسیار حائز اهمیت بوده و برای افزایش سطح اعتماد و همسو شدن با نیازهای جامعه اینترنتی و مجازی، هرشرکت آنلاین خدماتی مستلزم فراهم آوردن یک فضای سالم و قابل اطمینان است.

در همین راستا رضایت مندی میهمان همواره یکی از اصول و رسالت های ایران هتل آنلاین بوده است. ثبت نظرات از دو جهت مهم و قابل توجه است: ۱- آگاهی رسانی به هتل ها در رابطه با کیفیت ارائه خدمات و میزان رضایت مندی میهمان سابق و ۲- اطلاع رسانی به میهمانان آتی برای اقامت های پیش رو. با توجه به سابقه ۱۲ ساله ایران هتل آنلاین در زمینه رزرواسیون آنلاین هتل و ثبت بیش از نیم میلیون نظر واقعی، قوی ترین و کامل ترین مرجع نظرات را در اختیار دارد.

امسال نیز مانند سال گذشته ایران هتل اقدام به صدور گواهینامه های میزان رضایت مندی مشتریان نموده است و کیفیت ارائه خدمات هتل ها طی ۳ سال گذشته را مورد بررسی قرار داده است.

این گواهینامه ها به معنای گواهینامه برتری یک هتل نیست، بلکه به معنی گواهینامه میزان رضایتمندی میهمانان ایران هتل آنلاین است. در این گواهینامه ها بررسی می شود که هر هتل از رتبه ۵ که بالاترین رتبه میزان رضایتمندی است، توانسته اند چه رتبه ای بر اساس نظرات مهمانان کسب کنند.

رتبه های در نظر گرفته شده بر اساس استانداردهای مشابه بین المللی به شکل زیر است: رتبه بین ۲ تا ۳ «متوسط»، ۳ تا ۴ «خوب»، ۴ تا ۴/۴ «بسیار خوب» و بالای ۴/۴ «عالی» است. برهمین اساس تعداد ۶۴ هتل رتبه متوسط، تعداد ۲۹۴ هتل رتبه خوب، ۱۱۴ هتل رتبه خیلی خوب و ۳۳ هتل رتبه عالی کسب کردند.

روند جمع آوری نظرات براساس تنها آرا ارائه شده توسط میهمانانی است که در هتل اقامت داشته اند، است و هیچگونه نظر شخصی و تبلیغات از سوی مجموعه ایران هتل آنلاین وجود نداشته است. درفرم نظرسنجی هر هتل عملکردهای مختلف مثل پاکیزگی و کیفیت غذا، عملکرد کارکنان، امکانات هتل، موقعیت مکانی و ... مورد ارزیابی قرار می گیرد و میهمانان از ۱ تا ۵ به هتل مربوطه امتیاز می دهند.

میهمانان می توانند تنها با کد پیگیری خود اقدام به ثبت نظر در سایت کند، به همین جهت نظرات کاملا توسط افراد حقیقی بدون هیچگونه دستکاری و جهت گیری به صورت کاملا واقعی و قابل استناد بر روی سایت ثبت می شود و مورد تایید کلیه هتل ها و میهمانان است.

اعطای دومین دوره گواهینامه میزان رضایتمندی مشتریان ایران هتل آنلاین بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که پشتوانه آن شاخصه بسیار مهمی همچون رضایتمندی مشتریان این مجموعه و نظرات بیش از نیم میلیون مسافر واقعی است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1