سفر ماجراجویانه به جزیره ای اجاره ای در ژاپن

18 اوت 2016 - 10:00 dsfr.ir/hx6tm

سفر ماجراجویانه به جزیره ای اجاره ای در ژاپن
عکس تزئینی است
جزیره هونشو در ژاپن

یک جزیره ژاپنی در سایت AirBnb شبی 3700 یورو اجاره داده می شود.

سایت خدمات مسافرتی، گردشگری و اقامتی AirBnb این جزیره ژاپنی را مقصدی برای یک سفر هیجان انگیز معرفی می کند. قایق سواری، آبتنی و تیرول از برنامه ها و فعالیت های در نظر گرفته شده در این جزیره دنج است.

هتل «نشیرو» در 3 کیلومتری سواحل ناکازاکی ژاپن، جزیره ای را برای اقامت گردشگران در سایت AirBnb پیشنهاد می دهد. این هتل، هفت اتاق سه تخته، دو تخته و یک تخته دارد و آماده پذیرایی از 30 نفر است، به علاوه گردشگران می توانند در محوطه هتل کمپ بزنند. در مرکز این جزیره، یک فانوس دریایی به وسیله کابل تیرول به یک درخت بزرگ متصل شده است. علاقه مندان به فعالیت های ورزشی و هیجان انگیز می توانند از تیرول بر فراز این جزیره لذت ببرند.

سایت AirBnb برای جلب توجه گردشگران نوشته است: «همچنین گردشگران به غیر از شنا کردن و آبتنی، می توانند به ماهیگیری و قایق سواری روی آب های فیروزه ای بپردازند. گردشگران طبیعت دوست می توانند بسته به فصل، حین پیاده روی و لذت بردن از منظره مزارع برنج و پرورش اردک، از درختان توت فرنگی یا شاه توت میوه بچینند.»

هزینه سفر ماجراجویانه به این جزیره برای یگ گروه سه نفری، 3700 یورو است.

رسوایی 950 یورویی AirBnb

دو جوان 20 ساله تصمیم داشتند به عنوان بیست و یکمین سالگرد تولد دوست خود، سفری به آمستردام را به او هدیه دهند. این دو دختر جوان، یک آپارتمان برای سه نفر از سایت AirBnb رزرو کردند. اما چند روز قبل از سفر دوست خود، هرچه با صاحب آپارتمان تماس گرفتند موفق نشدند با او صحبت کنند. هیچ کدام از ایمیل ها و شماره های تماس صاحب آپارتمان واقعی نبود. پس از پیگیری های فراوان و تماس با سایت AirBnb دو دختر متوجه شدند که صاحب آپارتمان پس از دریافت پول رزرو، متواری شده است.

آنها برای رزرو آپارتمان، مبلغی معادل 680 یورو و برای وثیقه نیز مبلغ 270 یورو پرداخت کرده بودند. پس از طرح شکایت آنها از سایت اقامتی Airbnb، مشخص شد که کلاهبرداری صاحب خانه فقط از این دو دختر جوان نبوده و او تاکنون چندین بار مرتکب اقدامی مشابه شده است. در نهایت Airbnb محکوم به پرداخت خسارت آن ها شد. ولی این خبر بد، در سایت ها و شبکه های اجتماعی پیچید و اعتبار این سایت را به شدت تحت تأثیر قرار داد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1