«نفت» و «گردشگری» به تفاهم رسیدند!

29 فوریه 2016 - 12:50 dsfr.ir/fs5uv

«نفت» و «گردشگری» به تفاهم رسیدند!
taraznews.com
دکل نفتی در خلیج فارس

تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت نفت به امضای مسعود سلطانی فر و بیژن زنگنه رسید.

به گزارش میراث آریا، تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در 3 ماده، 2 تبصره، 4 محور و 42 بند و در راستای توسعه فعالیت های پژوهشی، تقویت بنیان های گردشگری صنعتی فرهنگی در مناطق نفت خیز کشور، ایجاد و توسعه قطب های گردشگری و موزه ای صنعت نفت با محوریت خوشه های صنعتی، بهره مندی جوامع محلی از اقتصاد گردشگری، معرفی و توسعه صنایع دستی و احیای ارزش های فرهنگی-تاریخی صنعت نفت به امضای مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بیژن زنگنه وزیر نفت رسید.

توافق های طرفین در این تفاهم نامه براساس رعایت قوانین و مقررات حاکم بر دو دستگاه، ارتقای سطح همکاری ها و بهره گیری از ظرفیت ها و فرصت های مشترک بر محورهای علمی-پژوهشی، آموزشی-رفاهی، فرهنگی-اقتصادی و گردشگری شکل گرفته است.

همچنین به منظور تحقق مفاد این تفاهم نامه، کمیته راهبردی با عضویت مسوولان مرتبط و کارشناسان دو دستگاه با هدف برنامه ریزی، هدایت، پیگیری و نظارت بر اجرای مطلوب این سند همکاری تشکیل می شود.

مدت تفاهم نامه همکاری بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزارت نفت 4 سال تعیین شده است و تمدید و ادامه فعالیت ها، بازنگری، اصلاح و تغییرات اساسی در مفاد تفاهم نامه با توافق دو دستگاه امکان پذیر خواهد بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1