رئیس جامعه هتلداران استان فارس با تکذیب شایعات اخیر خبر داد:

گردشگران در انتخاب تعداد روزهای رزرو هتل ها هیچ محدودیتی ندارند

11 ژانویه 2016 - 11:00 dsfr.ir/q39p4

گردشگران در انتخاب تعداد روزهای رزرو هتل ها هیچ محدودیتی ندارند
armansafar.com
یکی از هتل های شیراز

رئیس جامعه هتلداران فارس با رد شایعه ارائه خدمات در هتل های این استان در ایام نوروز 95 به صورت بسته های مشخص گفت: گردشگران داخلی و خارجی می توانند در ایام نوروز 95 به هر تعداد روز در هتل های این استان اتاق رزرو کنند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، به تازگی در برخی از سایت ها و فضای مجاز مطالبی انتشار یافته مبنی بر این که در برخی از شهرهای کشور از جمله شیراز، اصفهان و یزد، هتلداران در ایام نوروز 95 اتاق های خود را به صورت بسته های مشخص (پکیج) و با مدت زمان معین که حداقل آن سه روز است به گردشگران ارائه می دهند و از این طریق حق انتخاب را از گردشگران می گیرند.

حسن سیادتان، رئیس جامعه هتلداران استان فارس در این رابطه اظهار داشت: چنین شایعه ای از سوی برخی از تورگردان ها برای سودجویی بیشتر از گردشگران مطرح شده و جامعه هتلداران فارس هیچ برنامه ای در این مورد ندارد و در ایام نوروز 95 چنین شیوه ای اعمال نخواهد کرد.

وی ادامه داد: هیچ یک از هتل های این استان در انحصار آژانس یا تورهای گردشگری نیست و برنامه رزرو اتاق هتل ها برای گردشگران ایام نوروز 95 از نیمه دوم بهمن ماه 94 یا اوایل اسفندماه آغاز می شود و گردشگران می توانند در مدت یاد شده با مراجعه به سایت هتل ها، اتاق رزرو کنند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس در ادامه گفت: همزمان با ایام دهه فجر و برگزاری جشن های پیروزی انقلاب اسلامی، هتل های این استان نیز از روز دهم تا بیست و دوم بهمن ماه 94 خدمات خود را با تخفیف بین 10 تا 30 درصد به گردشگران و مسافران ارایه می دهند.

سیادتان بیان داشت: هم اکنون 70 هتل یک تا پنج ستاره با چهار هزار و 500 اتاق و ظرفیت شش هزار و 500 تخت در استان فارس وجود دارد که از این تعداد 43 هتل در شهر شیراز است.

وی گفت: با توجه به ظرفیت های فارس در بخش گردشگری و رونق این صنعت، تعداد هتل های این استان پاسخگوی گردشگرانی که به فارس سفر می کنند، نیست و نیازمند ایجاد زیرساخت ها و مراکز اقامتی مناسب در این منطقه هستیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1