22 ژوئن 2024 - 23:31

کلنگ ساخت هتل تخصصی پنچ ستاره در کرج زده شد

18 نوامبر 2016 - 12:30 dsfr.ir/5h54g

کلنگ ساخت هتل تخصصی پنچ ستاره در کرج زده شد
هتل جار
مراسم کلنگ زنی هتل رویال آسمان اصفهان

عملیات اجرایی هتل تخصصی پنج ستاره عصر چهارشنبه (26 آبان) با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کرج آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، زهرا احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه کلنگ زنی این هتل تخصصی پنج ستاره، اظهار کرد: تا کنون کلانشهر کرج در زیر سایه تهران بود و باید ظرفیت های گردشگری، فرهنگی و توریستی آن بیشتر از گذشته شود.

او افزود: هتلی که قرار است در این منطقه احداث شود، تفریح محور، خانواده محور و طبیعت محور است. این هتل 5 ستاره در زمینی به مساحت 63 هزار متر مربع در منطقه عظیمیه کرج احداث می شود و عملیات اجرایی آن با پیش بینی حجم سرمایه گذاری حدود 5 هزار میلیارد ریال توسط بخش خصوصی آغاز شد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: این مجموعه با زیر بنای حدود 42 هزارو 831 متر مربع دارای ظرفیت اقامتی بیش از 250 هزار نفر در سال است. بخش اقامتی این هتل دارای 250 اتاق و رویکرد اصلی آن با مراکز همایش های متعدد است که نخستین هتل تخصصی همایشی کشور محسوب می شود.

احمدی پور در پایان اظهار کرد: پیش بینی اشتغال بخش گردشگری این هتل به صورت مستقیم 250 نفر و به صورت غیرمستقیم 500 نفر است.

بنا بر اعلام، این مجموعه قرار است در مدت زمان حدود 40 ماه به بهره برداری برسد.

1