10 ژوئن 2024 - 05:16

آغاز به کار دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران

19 اکتبر 2016 - 16:30 dsfr.ir/t72cw

آغاز به کار دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران
نسیم آنلاین
آغاز به کار دبیرخانه نهمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران

با حضور دکتر مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستى و گردشگرى شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم پروین اعتصامی به ریاست احمد مسجد جامعی در کاخ نیاوران شامگاه 26 مهرماه تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در این نشست که کمال تبریزی، علی معلم، هادی منبتی، پریوش نظریه، فرناز قیصری پور به عنوان اعضاى شورا حضور داشتند، مازیار رضاخانی دبیر جشنواره گزارشی از عملکرد ادوار گذشته جشنواره ارائه کرد و مسائل و مشکلات پیش روی جشنواره را مطرح نمود.

سلطانی فر بر اهمیت برگزاری این جشنواره تأثیر گذار بر هر چه با شکوه تَر برگزار شدن این دوره و حمایت سازمان میراث فرهنگی تاکید کرد.

احمد مسجد جامعی نیز از حمایت دکتر سلطانى فر در استقرار دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران تشکر و قدردانی کرد.

مازیار رضاخانی از همیاری های رحمت الله رئوف حنان، مدیرمجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران قدردانی کرد و گفت: امیدوارم در کنار شما جشنواره پروین دوران بالندگی خود را تجربه کند.

همچنین مازیار رضاخانی از حمایت های خانم شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و دکتر مونسان مدیر عامل منطقه آزاد کیش در برگزاری این دوره از جشنواره قدردانی کرد و پرچم این دوره از جشنواره را توانمند سازی زنان و بازتاب نشاط در خانواده و نقش زن در تحکیم بنیان خانواده را به اهتزاز در خواهد آورد.

شورای سیاستگذاری جشنواره درپایان جلسه لزوم توجه به مسائل و آسیب های اجتماعی زنان و خانواده و ترویج و شناخت مادر ایرانی - اسلامی و شناسایی زنان تأثیرگذار در حوزه های مختلف علمى، فرهنگی، هنری و دینی را در دستور کار جشنواره قرار داد.

حضور نماینده معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در این جلسه حاکی از حمایت های آتی این معاونت از این دوره جشنواره خواهد بود.

رویکردهای این دوره از جشنواره پس صدور مجوز برگزاری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست رسانه ای به اطلاع سینماگران کشور خاصه فیلمسازان زن خواهد رسید.

1