10 ژوئن 2024 - 05:34

لوازم اساسی برای سفرهای جاده ای

25 سپتامبر 2016 - 12:30 dsfr.ir/f82hz

لوازم اساسی برای سفرهای جاده ای
گردالی
لوازم لازم برای سفرهای جاده ای

سفرهای جاده ای بسیار هیجان انگیز هستند و اتفاق های مختلفی ممکن است در طول آنها بیفتد. برای اینکه آماده ی هر چیزی باشید و از سفرتان بیشترین لذت را ببرید خوب است وسایل زیر را همراه داشته باشید.

خنک کن Yeti Tundra 75

این یخچال قابل حمل 45 سانتی متر طول و 83 سانتی متر عرض دارد و 50 قوطی را می تواند حمل کند. این یخچال می تواند یک کیسه یخ را حدود 5 روز نگه دارد.

قیمت: 450 دلار

باربند Thule Force L

این باربند که 0.45 متر مکعب حجم دارد ولی سه تخته اسکی را در خود جا می دهد و در بلندترین حالت 41 سانتی متر است. به راحتی نصب می شود و بسیار مقاوم است.

قیمت: 500 دلار

پتوی سفری Rumpl Down

این پتو برای سفر خیلی مناسب است و خیلی خوب گرم می کند. این پتو ضدبو و ضدآب است و با ماشین لباسشویی به راحتی شسته می شود.

قیمت: 199 دلار

بلندگوی قابل حمل Bowers and Wilkins T7

ساختار شبه کندوی عسلی این بلندگو لرزش را حذف می کند و به شما صدای بسیار واضح تحویل می دهد. از بین تمام سایزها، جعبه ی 900 گرمی آن برای سفر بهتر است و باتری آن تا 18 ساعت با یک شارژ پر می ماند.

قیمت: 350 دلار

ژنراتور خورشیدی GoalZero Yeti150

وقتی بیش از چند روز می خواهید کمپ بزنید، به یک منبع برق احتیاج دارید. این ژنراتور پنج و نیم کیلویی، دوازده ولت برایتان مهیا می کند. قبل از سفر آنرا شارژ کنید و پنل های خورشیدی لازم را بخرید.

قیمت: 230 دلار

دوش حمام قابل حمل RinseKit

این دوش دو گالنی از شیرآب یک باغچه پر می شود و می تواند تا یک ماه بدون باتری یا پمپ این آب را نگه دارد. با یک آداپتور می توانید از این دوش برای حمام آب گرم بعد از یک روز گشت و گذار استفاده کنید.

قیمت: 90 دلار

« دنیای سفر » این نوشته را از « گردالی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1