10 ژوئن 2024 - 05:33

اپلیکیشن های ضروری برای سفر

25 سپتامبر 2016 - 10:30 dsfr.ir/vk8gx

اپلیکیشن های ضروری برای سفر
نامشخص
اپلیکیشن هایی برای سفرهای خارجی

اپلیکیشن های موبایل سفر کردن را خیلی آسان تر از قبل کرده اند. اپلیکیشن هایی که در اینجا معرفی می شوند بیشتر در سفرهای خارجی کاربرد دارند.

افرادی که زیاد سفر می کنند از ابزاری استفاده می کنند که کارشان را راحت تر کند و دیگر درگیر مسیریابی و پیدا کردن جای خواب و مشکلات زبان نباشند. برنامه های زیادی وجود دارند که می توانید آن ها را روی تلفن های همراه تان نصب و در طول سفرتان استفاده کنید. این برنامه ها سفر کردن را خیلی آسان تر از قبل کرده اند. البته این اپلیکیشن ها بیشتر در سفرهای خارجی کاربرد دارند.

در ادامه تعدادی از این برنامه ها را معرفی می کنیم:

Booking.com

این سایت در پیدا کردن جایی برای ماندن حسابی کمک تان می کند. دیگر نیازی نیست هتل رزرو کنید یا دنبال جای خواب بگردید. با این برنامه که هاستل، هتل، خانه و اتاق های مستقل را با توجه به بودجه تان به شما پیشنهاد می کند، کارتان خیلی راحت تر می شود.

MileHi Messenger

این برنامه طوری طراحی شده است که می توانید مسافرانی که هم مقصد و هم مسیر شما هستند را پیدا کنید. اطلاعات پروازتان را که وارد کنید، می توانید ببینید چه کسی با شما پرواز می کند و با او ارتباط برقرار کنید. با این اپلیکیشن موقعیت های زیادی برای آشنا شدن با افراد جالب پیدا می کنید.

City Mapper

این برنامه خیلی به دردتان می خورد. نه تنها نقشه ی محیط اطراف تان را می دهد بلکه حتی اگر در خواندن نقشه ها حرفه ای نیستید، مسیری با جهت های مشخص پیشنهاد می کند. در این اپ لیست تمام وسایل نقلیه عمومی که شما را به مقصدتان می رساند همراه با زمانی که لازم است و قیمت بلیت ها، دیده می شود.

Google Translate

با گوگل ترنسلیت احتمالا آشنایی دارید ولی چیزی که ممکن است ندانید این است که با این برنامه می توانید لغت هایتان را ذخیره کنید و یک دیکشنری مخصوص خودتان بسازید. از صوت و متن هم می توانید استفاده کنید که این هنگام صحبت با کسی که زبان دیگری دارد خیلی بدردتان می خورد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « گردالی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1