10 ژوئن 2024 - 00:55
خبر جنجالی در مورد گران ترین و لوکس ترین هتل ایران:

هتل اسپیناس پالاس 5 ستاره نیست / تکذیب شد

28 اوت 2016 - 14:00 dsfr.ir/lm5a2

هتل اسپیناس پالاس 5 ستاره نیست / تکذیب شد
محمدرضا ندیمی
افتتاح هتل اسپیناس پالاس تهران

برخورداری از استخر و مجموعه ورزشی از شروط اصلی اعطای مجوز 5 ستاره به هتل هاست.

پایگاه خبری روزپلاس در گزارشی مدعی شده هتل اسپیناس پالاس تهران که از آن به عنوان لوکس ترین و بهترین هتل ایران یاد می شود و از زمان افتتاح تا به امروز میزبان سران بسیاری از کشورهای جهان بوده است، حتی استخر و مجموعه ورزشی در درون خود ندارد.

روزپلاس در این گزارش آورده است، برخورداری از استخر و مجموعه ورزشی از شروط اصلی اعطای مجوز 5 ستاره به هتل هاست.

مدیر روابط عمومی هتل اسپیناس پالاس ضمن انتقاد شدید از انتشار مطالب خلاف واقع در برخی رسانه ها، گفت: این خبر کاملا دروغ است و چنین چیزی به هیچ عنوان صحت ندارد.

مدرسی با اعلام اینکه پیگیری ها و برخورد لازم نسبت به انتشار این خبر انجام خواهد شد، اظهار داشت: هر 3 استخر موجود در هتل اسپیناس پالاس در حال ارائه سرویس و خدمات به مسافران و میهمانان هتل است. مگر می شود هتل 5 ستاره استخر نداشته باشد؟

مدرسی در خصوص امکانات ورزشی هتل اسپیناس پالاس تصریح کرد: استخر و مجموعه ورزشی فازبندی شده است؛ یک فاز از این مجموعه هنوز راه اندازی نشده است که در آینده ی نزدیک تکمیل و افتتاح خواهد شد.

رئیس دفتر مدیریت هتل اسپیناس پالاس نیز در واکنش به انتشار این خبر اظهار داشت: بهترین پاسخ و جوابیه برای چنین اظهاراتی، امکانات هتل و همچنین گفته های مردم و میهمانان هتل است.

وی افزود: در حال حاضر 3 استخر در هتل اسپیناس پالاس به صورت کامل و همراه با سونا، جکوزی و سایر امکانات، مشغول ارائه خدمات به میهمانان است که 1 استخر در قسمت بام هتل و 2 استخر در سایر بخش ها قرار دارد.

وی در پایان گفت: مجموعه ورزشی هتل اسپیناس پالاس نیز شامل بخش هایی مانند سالن بولینگ، بیلیارد و ... است که بخش هایی از آن مشغول ارائه خدمات است و بخش هایی نیز در آینده راه اندازی خواهد شد.

1