23 ژوئن 2024 - 19:34

افتتاح هتل های آنا و آتا همزمان با سفر رئیس جمهوری در آذربایجان غربی

30 می 2016 - 10:20 dsfr.ir/b14hn

افتتاح هتل های آنا و آتا همزمان با سفر رئیس جمهوری در آذربایجان غربی
urmiaes.ir
هتل 5 ستاره ی آنای ارومیه

هتل های آنای ارومیه و هتل آتای سلماس همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان آذربایجان غربی افتتاح می شوند.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از افتتاح هتل های آنای ارومیه و هتل آتای سلماس همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان با حضور مسعود سلطانی فر رئیس این سازمان خبر داد.

داود فرازی روز یکشنبه افزود: هتل آنای ارومیه پنج ستاره و هتل آتای سلماس سه ستاره بوده و در مجموع برای احداث آنها یک هزار و 850 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است. هتل آنای ارومیه پنج ستاره ممتاز بوده و با چهار هزار و 100 متر عرصه و 27 هزار متر مربع زیربنا در 21 طبقه احداث شده است.

وی میزان سرمایه گذاری انجام شده برای این پروژه گردشگری را یک هزار و 800 میلیارد ریال اعلام کرد و ادامه داد: 480 میلیارد ریال تسهیلات برای این هتل اعطا شده است.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در خصوص هتل آتای سلماس نیز اظهار کرد: این هتل سه ستاره در 700 متر عرصه و چهار طبقه احداث و برای ساخت آن 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط سرمایه گذار انجام شده است.

فرازی همچنین از کلنگ زنی کمپ گردشگری شاهین دژ به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد و گفت: این کمپ در هشت هزار و 500 متر مربع با اعتبار 25 میلیارد ریال توسط این اداره کل احداث می شود و فضاهای مختلفی نظیر فضاهای اقامتی، پذیرایی، تفریحی و رفاهی گردشگری در آن تعبیه می شود.

دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران فردا و پس فردا میهمان مردم آذربایجان غربی است.

1