12 آوریل 2024 - 16:01
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی عرضه کرد:

دریافت رایگان اپلیکیشن اندرویدی "امداد خودرو کانون"

22 ژوئن 2015 - 13:20 dsfr.ir/ri1by

امکان دریافت و دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به صورت رایگان از "کافه بازار" فراهم شد.

این اپلیکیشن به منظور فراهم آوردن رفاه حال شهروندان، گردشگران و مسافران در تمامی شهرها و راه های کشور، ویژه تلفن های هوشمند و تبلت ها با سیستم عامل اندروید طراحی شده است و در آستانه نوروز 94 به عنوان جدیدترین محصول "نخستین امداد خودروی ایران" از آن رونمایی شد. این اپلیکیشن هم اکنون به صورت رایگان و با نام "امداد خودرو کانون" از طریق "کافه بازار" قابل دریافت است.

از میان مهم ترین ویژگی های اپلیکیشن "امداد خودرو کانون" می توان به امکان ثبت موقعیت مکانی امدادخواه، افزایش سرعت امدادرسانی، ارتباط مستمر با مراکز عملیات امدادخودرو کانون، اعزام امدادگر متخصص و کاهش مخاطرات استفاده از امدادگران متفرقه، درخواست خدمات فوریتی امداد، رزرو خدمات تعمیرگاهی و پذیرش بدون نوبت مشتریان در تعمیرگاه ها، اشاره کرد.

درخواست امداد با استفاده از این اپلیکیشن به دو صورت امکان پذیر خواهد بود که یکی از روش های آن، درخواست امداد به شیوه شناسایی موقعیت از طریق GPS موبایل است. در این روش، اپلیکیشن به صورت هوشمند نسبت به تأیید طول و عرض جغرافیایی امدادخواه و همچنین ثبت مشخصات مشتری و عیب خودرو اقدام و امدادرسان متخصص برای حمل یا تعمیرات را به محل توقف مشتری اعزام می  کند و در روش دیگر نیز، درخواست امدادخواه از طریق تماس مستقیم با شماره 09629 و 6423 (021) ثبت می شود.

یکی دیگر از قابلیت های این اپلیکیشن درخواست صدور انواع کارت عضویت به صورت شبانه روزی از سراسر کشور است که هموطنان می توانند به منظور بهره مندی از مزایای این کارت ها به صورت مستقیم ثبت نام و یا با شماره 0216423 تماس حاصل کنند.

هم چنین برای دریافت این اپلیکیشن، می توان با مراجعه به وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir و با مراجعه به این لینک آن را دانلود کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1