17 آوریل 2024 - 13:54

امید به بازگشایی غرفه ایران در ITB برلین

8 مارس 2016 - 16:40 dsfr.ir/bk4ma

امید به بازگشایی غرفه ایران در ITB برلین
دنیای سفر
غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری برلین 2016

رئیس جامعه تورگردانان از آماده شدن غرفه ایران تا صبح روز افتتاح خبر داد.

ابراهیم پورفرج در گفت و گو با «دنیای سفر» و در واکنش به خبرهایی که حاکی از عدم اتمام آماده سازی غرفه ایران در نمایشگاه ITB برلین دارد، اظهار کرد: متاسفانه مجموعه مشکلاتی باعث تاخیر دو روزه آماده سازی غرفه ایران شد، اما با تلاش همگانی، امیدواریم غرفه تا زمان افتتاح آماده شود.

وی افزود: از صبح روز گذشته شرکت سازنده شروع به فعالیت کرده و پیشرفت کار نیز خوب بوده است، به طوری که در عصر امروز نصب پنل ها تمام و غرفه آرایی نیز آغاز شده است و ما منتظر نصب پوسترها هستیم.

رئیس جامعه تورگردانان ادامه داد: ما امیدواریم که تا یک و دو نیمه شب مراحل آماده سازی غرفه ها به اتمام رسیده و تا صبح افتتاحیه آماده ارائه برنامه هایمان باشیم.

وی در این باره که برخی گزارش های تصویری حکایت از نرسیدن ایران به افتتاحیه دارد، گفت: بنده به عنوان کسی که در این بخش ذی نفع هستم و بیش از سایرین دغدغه پایان کار برای ارائه فعالیت های بخش خود را دارم این اطمینان را می دهم که کار به پایان می رسد.

پورفرج در خصوص دلایل تاخیر رخ داده در غرفه سازی ایران تصریح کرد: در این دوره شرکت مجری، غرفه ها را در ایران ساخته و سازه ها را به آلمان منتقل کرد که متاسفانه شاهد حوادث جاده ای بودیم؛ همین امر یک تاخیر دو روزه را در روند کار ما به وجود آورد و به جای شنبه، وسایل دوشنبه به مقصد رسید اما در نهایت با تلاش همگانی مساله در حال مرتفع شدن است.

1