23 ژوئن 2024 - 19:46

اینترنت رایگان مهم ترین خواسته مسافران ایرانی از هتل ها

21 می 2015 - 10:30

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که مهم ترین خواسته مسافران ایرانی از بین خدمات هتل ها، دریافت رایگان اینترنت است.

نتیجه نظرسنجی صورت گرفته در سایت بازار هتل نشان داد که در بین خدمات و امکانات هتل ها، مهم ترین خدمت برای ایرانیان، امکان استفاده از اینترنت رایگان در هتل ها و نیز ترانسفر فرودگاهی و روم سرویس می باشند.

در این نظرسنجی که در حد فاصل 13 اسفند ماه 1392 تا 13 فروردین ماه 1394 به مدت 13 ماه انجام گرفت، از کاربران سوال شد که در بین گزینه های "اینترنت رایگان"، "روم سرویس"، "ترانسفر فرودگاهی"، "امکانات ورزشی و سرگرمی"، "کافی شاپ"، "لاندری" و "غیره" کدام یک مهم ترین خواسته شما می باشد؛ که در نهایت گزینه "اینترنت رایگان" با اختصاص 42 درصد آرا از مجموع 1342 آرای ثبت شده، مهم ترین خدمت مورد تقاضا شناخته شد.

پس از این گزینه، "ترانسفر فرودگاهی" و "روم سرویس"، هر یک با 14 درصد آرا در اهمیت دوم قرار گرفتند. "امکانات ورزشی" هم با 10 درصد آرا سومین خواسته پرطرفدار محسوب شد و این در حالی است که گزینه "غیره" هم با 10 درصد بیش از گزینه های "لاندری" و یا "کافی شاپ" برای کاربران مهم بود.

از بین دو گزینه "کافی شاپ" و "لاندری"، اولویت رای دهندگان با "لاندری" بود که 7 درصد آرا کل را تشکیل داد و در نهایت گزینه "کافی شاپ" با 3 درصد کمترین رای به دست آورد.

مسافران این روزها در هر جای هتل که باشند، اینترنت پرسرعت می خواهند. "رقابت بر سر دریافت Wi-Fi پرسرعت در هتل ها" را در این باره بخوانید.

« دنیای سفر » این نوشته را از « بازار هتل » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1